Ana sayfa Donanım Sınıfının En Akıllısı Moto G Türkiye’de Satışa Sunuldu

Sınıfının En Akıllısı Moto G Türkiye’de Satışa Sunuldu

0

Motorola“nın büyük ses getiren akıllı telefonu Moto G, Türkiye”de satışa sunuldu. AndroidTM 4.4 Kitkat® ile en güncel ve keyifli Android deneyimini garanti eden Moto G, 4 çekirdekli işlemcisi, HD kalitesinde ekranı ve gün boyu kullanıcısını yarı yolda bırakmayan bataryasıyla rakiplerine fark atıyor. çıktığı günden beri dünya genelinde büyük yankı uyandıran ve ülkemizde de merakla beklenen Motorola”nın akıllı telefonu Moto G, Türkiye”de satışa sunuldu. Moto G, kendi sınıfında HD kalitesinde ekrana ve AndroidTM 4.4 Kitkat® işletim sistemine güncellenebilme yeteneğine sahip tek ürün olarak öne çıkıyor. 

Sınıfının En Akıllısı Moto G Türkiye

Moto G“nin 4.5 inçlik HD kalitesindeki ekranı, sınıfındaki en yüksek çözünürlüğe ve görüntü kalitesine sahip. Gorilla Glass kaplama, günlük kullanımda ekran üzerinde oluşabilecek çizilmelere karşı ek koruma sağlıyor. Ekrandaki özel su itici kaplama ise hafif yağmur altında bile ekrana sıçrayan su damlacıklarını sorun olmaktan çıkarıyor. Moto G“ye hayat veren yüksek performanslı 4 çekirdekli mobil işlemci, aynı anda çok sayıda uygulamanın getireceği yükü üstlenerek kullanımı daha akıcı ve keyifli hale getiriyor. 2070 miliamperlik batarya, tek şarjda gün boyu kullanım imkanı sunuyor.

 

 

Android”in En Yenisini Avuçlarınıza Taşıyor

 

Moto G, dünyada en yaygın kullanılan mobil işletim sistemi olan Android”in üreticisi Google tarafından, donanım ve yazılımın ideal birlikteliğine örnek olacak şekilde tasarlandı. Android işletim sisteminin en yeni sürümü olan AndroidTM 4.4 Kitkat® sürümüne güncellenebilme özelliğine sahip olan Moto G, kullanıcılarına en yeni ve en keyifli mobil deneyime sahip olma garantisini sunuyor.

Sınıfının En Akıllısı Moto G Türkiye

 

Zevkinize Uyum Sağlamak İçin Tasarlandı

 

Moto G, uzun kullanımda dahi kullanıcısını yormayacak bir ergonomi anlayışıyla tasarlandı. Ayrıca Moto G sahipleri, “Motorola Shells for Moto G” değiştirilebilir kapakları sayesinde 7 renkten birini seçerek, telefonlarını giyimlerine ve ruh hallerine uyum sağlayacak şekilde birkaç saniye içinde özelleştirerek kullanabiliyorlar. Brightstar aracılığıyla Türkiye”de satışa sunulan Moto G“nin akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açacağını ifade eden Brightstar Türkiye ülke Müdürü Ela çubukçu, şunları söyledi: “Moto G, sunduğu zengin özelliklerle sınıfındaki rekabeti yeni bir seviyeye taşıyor. Moto G“nin orta segment akıllı telefon pazarına hareket getireceğine ve tüketici algısını değiştireceğine inanıyoruz. Brightstar olarak sunduğumuz dağıtım ve satış sonrası hizmetlerimizle bu güçlü ürünün arkasında yer almaya, daima tüketicinin yanında olmaya devam edeceğiz.”

Moto G, Türkiye”de KDV dahil 849 TL fiyatla satışa sunuldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here