Ana sayfa Mobil Sinemalar.com’dan iPhone kolaylığı

Sinemalar.com’dan iPhone kolaylığı

0

iPhone Uygulaması Lokasyona Göre Sinema Salonu öneriyor

Türkiye”nin önde gelen sinema sitelerinden Sinemalar.com, yeni iPhone uygulamasıyla sinemaseverleri seans ve salon bilgisini cep telefonunda uzun uğraşlar sonucu öğrenme derdinden kurtarıyor. Dahası kullanıcının bulunduğu lokasyonu algılama özelliğine sahip olan uygulama, kullanıcının izlemek istediği filmin oynadığı seans ve salon bilgisini, en yakın çevredekiler arasından seçerek anında cep telefonunun ekranına getiriyor. Filmi başka bir semt ya da bölgede izlemek isteyen sinemaseverler de ilgili bölgedeki seans ve salon bilgilerine yine hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.

Vizyondakiler, Salonlar ve Film Ara bölümlerinden oluşan Sinemalar.com iPhone uygulaması, kullanıcıların hem yeni vizyona girmiş olan filmlere hem de Sinemalar.com arşivinde yer alan yüz bin filme hızlı bir şekilde ulaşmasına izin veriyor. Filmler hakkında yapılmış yorumlar dahil tüm bilgileri avuçlarında bulan kullanıcılar, Türkiye”de yer alan bütün salonlara da tek tek bakarak, hangi salonda hangi filmin oynadığını öğrenebiliyorlar.

Sinemalar.com”un bu yenilikçi uygulaması sadece 1,5 ay içinde 7.000″e yakın iPhone kullanıcısı tarafından indirilerek kullanılmaya başlandı. Şu ana dek 100 bine yakın sayfa gösteriminin yapıldığı iPhone uygulaması www.sinemalar.com/uygulamalar/iPhone adresinden yüklenebilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here