Ana sayfa Donanım Sinema keyfiniz Samsung”dan

Sinema keyfiniz Samsung”dan

0

Samsung Electronics, soğuk kış günlerini şenlendiriyor.

Samsung Electronics, soğuk kış günlerini şendirmek için kampanyalarına dolu dizgin devam ediyor. Samsung, 40 inç 5 serisi LCD modellerinden (B550, B551, B553, B554) satın alan herkese, HT-TZ225 veya HT-TZ325 ev sinema sistemlerinde 200 TL”lik indirim fırsatı sunuyor.
1920×1080 çözünürlüklü Full HD teknolojisi sayesinde benzerlerine göre görüntü kalitesinde iki kat daha fazla detaya inerek mükemmel bir noktaya ulaşan Samsung 5 serisi LCD”ler, 4 adet HDMI çıkışı ve 1 adet de USB 2.0 sunucusu ile televizyonunuzu bir multimedya merkezi haline getiriyor.
 

 

 

Kristal tasarımı ile dekorasyonunuzun değerli bir parçası olmaya aday 5 serisi LCD”ler, Samsung”un Wide Color Enhancer 2 teknolojisi ile, kırmızı, mavi ve yeşili yeniden işleyerek, filmlerinizde daha doğal ve canlı renkler vaad ediyor.

Kanepenizde sinema keyfi için Samsung, 5 serisi LCD alan herkese HT-TZ225 veya HT-TZ325 model ev sinema sistemlerinde 200 TL”lik indirim imkanı sunuyor. 850W ve 1000W çıkış güçleri ile 5.1 kanal Samsung ev sinema sistemleri, Powerbass teknolojisi ile sadece film değil konser keyfini de evinize taşımanıza yardımcı oluyor. Samsung TV”ler uyumlu tek kumanda ile kumanda kalabalığını yok ederek, sehpanızda mısır kasesine ve içeceklere yer açan ev sinema sistemleri CD ripping sistemi ile CD”den MP3″e kayıt olanağı da sunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here