Ana sayfa Donanım Sinema Keyfi Başlıyor!

Sinema Keyfi Başlıyor!

0

Philips sinema sezonunu yeni ürünleriyle açtı

Gelişmiş Philips teknolojisi ile üretilen ve kaliteli görüntü sunan Philips LCD TV”ler, Blu-ray oynatıcılar ve Blu-ray oynatıcılı ev sinema sistemleri, sinemanın büyülü atmosferini oturma odanızın rahatlığında yaşamanız için tasarlandı.

Gelişmiş Philips teknolojisi ile üretilen BDP7300 Blu-ray Disk oynatıcı, film izleme deneyimini geliştirerek daha fazlasını görmenizi, daha fazlasını duymanızı ve heyecana ortak olmanızı sağlıyor.  Full HD görüntüler ve 7.1 kanal surround kayıpsız HD ses kalitesi sunan Philips BDP7300 Blu-ray Disk oynatıcı ile ayrıntıların ve canlı renklerin tadını çıkarmaya hazır olun. Günümüzde mümkün olan en iyi görüntü kalitesinin yanı sıra sıkıştırılmamış surround ses sağlayan Philips BDP7300 Blu-ray Disk oynatıcı, ses deneyimini gerçeğe dönüştürüyor

Philips”in geliştirdiği dünyanın sinema perdesiyle aynı orana sahip ilk televizyonu Cinema 21:9 sinema tutkunlarıyla buluştu. Geleneksel LCD televizyonlar, gerçek formatta izlediğiniz filmlerde,  ekranı doldurmak için görüntüyü bozarak ya da görüntüyü üstte ve altta siyah çizgiler ile mektup kutusu formatında ekrana getiriyor. Cinema 21:9, 21:9 görüntü boyutu ile şekillenen 56 inç ekran ile öne çıkıyor, bu sayede 2.39:1 formatındaki filmler -sinemada olduğu gibi- ekranı tamamen dolduruyor. Ayrica, üç taraflı Ambilight Spectra, sizi filmin içine sürükleyerek sinema izleme deneyimini bir üst seviyeye çıkarıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here