Ana sayfa Haber Sinema kampanyası başlıyor

Sinema kampanyası başlıyor

0

gnçtrkcll”liler artık hafta içi her gün sinema keyfini yaşayacak

Gençlik kulübü gnçtrkcll yoğun ilgi gören kampanyaları ile gençlerin hayatına renk ve değer katmaya devam ediyor. “1 Bilet alana 1 Bilet bedava” sloganıyla sunulan sinema kampanyası, artık hafta içi her gün sinemasever gnçtrkcll”lilerle…

Gençlik kulübü gnçtrkcll, üyelerine birbirinden özel avantajlar sunmaya devam ediyor. Sinemasever gençlerin ve Türk sinemasının en büyük destekçisi olan Turkcell, “1 Bilet alana 1 Bilet bedava” sloganıyla başlattığı kampanyasını, artık gnçtrkcll”lilere hafta içi her gün sunmaya başlıyor. gnçtrkcll”liler 49 ilde 230 sinemada toplam 1.263 sinema salonunda, bu avantajla filmleri izleyerek keyifli vakit geçirecek. Kampanya, anlaşmalı tüm sinemalarda 19.00 seansına kadar geçerli olacak.

“1 Bilet alana 1 Bilet bedava” kampanyasına katılmak için tek şart, geçerli kulüp şifresine sahip olmak. gnçtrkcll”lilerin geçerli kulüp şifrelerini öğrenmek için “SFR2” yazıp 2222″ye SMS atmaları yeterli oluyor. Kampanyayla ilgili detaylı bilgi www.gnçtrkcll.com.tr”de yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here