Ana sayfa Oyun Şimdi Wii Party Zamanı!

Şimdi Wii Party Zamanı!

0

Wii Party, eğlence dünyasına çağırıyor!

Wii sizi herkesin kolayca katılabileceği yepyeni bir parti oyunu ile tanıştırmaya hazırlanıyor. 8 Ekim 2010″da piyasaya çıkacak olan Wii Party, 80″den fazla mini oyunuyla sizi eğlence dünyasına çağırıyor.
Wii Party”de dört kişilik bu oyuna katılmak için ihtiyacınız olan tek şey bir Wii Remote kumandası. Oyuncular ayrıca kendi yarattıkları Mii karakterlerini şimdiye kadar görmedikleri şekillerde oyuna dahil edebiliyorlar. 13 farklı oyun modu ile geleneksel video oyunu anlayışını değiştirecek olan oyun, bütün partilerin vazgeçilmezi olacak.

Wii Party”de eğlenceyi tetikleyen bir çok oyun yer alıyor. Ev Partisi modundaki Sakla ve Avla oyununda odanın içerisinde saklanmış olan Wii Remote kumandasını arayacaksınız. Kumanda ara sıra yerini belli etmek için sesler çıkaracak. Saatli Bomba oyununda da tik tak öten bir Wii Remote”u sallamadan elden ele geçirmeye çalışacaksınız.

 

 

Wii Party”de ayrıca çiftler İçin Oyunlar ve Parti Oyunları modları da sunuluyor. Bu modlarda karşınıza çıkan engelleri diğer oyuncularla birlikte ya da karşılıklı yarışarak aşmanız gerekiyor. Parti Oyunları modunda ise Board Game Adasını ziyaret edebilirsiniz. Bu adada zar atarak karelerden oluşan bir patikada uzun bir yolculuk sonunda dağın zirvesine ulaşmaya çalışacaksınız. Ancak karelerde mini oyunlar ve süprizler sizi bekliyor olacak. Eğer bir arkadaşınızla birlikte engelleri aşmak isterseniz de çiftler İçin Oyunlar tam size göre. Bu kadar oyunun içerisinde oyun seçmekte zorlandığınızda rehberiniz Parti Phil zamanınıza göre size mini oyunlar önerecek.
 

Wii Party”de herkes için birşeyler var ve oyun 8 Ekim 2010″da bütün Avrupa”da piyasaya çıkacağı zaman siz de eğlenceye davetlisiniz. Parti başlasın!

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here