Ana sayfa Oyun SimCity geri dönüyor!

SimCity geri dönüyor!

0

Maxis,bir türe hayat veren şehir kurma simülasyonunu yeniden canlandırıyor

Electronic Artsbugün yeni SimCity”nin 2013″te piyasaya çıkacağını duyurdu. Maxis Emeryville tarafından geliştirilmekte olan serinin yeni oyunu SimCity, bugün Oskar ödüllü yönetmen Davis Guggenheim, Twitter kurucu ortaklarından Biz Stone ve charity: water CEO ve kurucusu Scott Harrison”ın da konuşmacı olarak katıldığı Game Changers sempozyumunda duyuruldu.
 

PC için 2012 yılında piyasaya çıkması planlanan SimCity, yirmi yıldan uzun süredir seriyle birlikte anılan simülasyon derinliğini, yeni nesil erişilebilirlik ve kapsamlı çokluoyuncu modlarıyla birleştirerek oyunculara dünyayı değiştirme gücü vererek serinin yeniden doğmasını sağlayacak. Oyuncular oyunun fragmanını izleyerek SimCity”nin yeniden doğuşuyla ilgili ilk bilgilere şahit olabilir.
 

Şehir kurma simülasyonlarının kralı, yirmi yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanında milyonlarca sanal belediye başkanına ev sahipliği yaptı. 2013 yılında geri dönecek olan SimCity yeni PC oyuncu neslini kucaklayacak ve onlara kendi şehirlerini kurma ve arkadaşlarıyla birlikte bir dünya yaratma şansı verecek. SimCity serisinin tarihinde ilk defa oyuncu kararlarının şehir sınırlarının ötesinde bile kalıcı etkileri olacak. Oyuncular birlikte çalışarak iklim değişikliği gibi küresel sorunlara çare bulmaya çalışacak, yenilenebilir kaynaklar arayacak ve doğal afetlerle başa çıkmaya çalışacaklar. Yarınların dünyasını iyi veya kötüye doğru şekillendirmek için rekabet etmek veya birlikte çalışmak tamamen oyunculara kalmış bir karar.


 
Maxis”in kendi geliştirdiği GlassBox Engine tarafından güçlendirilen simülasyon oyunu, daha önce yapılması mümkün olmayan özelliklere de sahip olacak. Dünyada gördüğünüz her şey simüle ediyor olacak – şehirlerdeki Sim”ler işlerine gidecek veya işten atılabilecekler, evler satın alabilecek, refah içinde yaşayabilecek veya şehrin ekonomik felaketine neden olabilecekler. SimCity vereceğiniz her kararın şehrinizde yaşayan karakterlerle, bölgenizdeki durumu ve tüm SimCity dünyasındaki arkadaşlarınızı etkileyecek değişimlere neden olacak. Oyunun orijinal hayranları ve yeni oyuncular, karakterinizin seçimleriyle şekillenen, görsel ve işlevsel açıdan eşsiz şehirler yaratma imkanına sahip olacaklar. Eğlenceli, bağımlılık yapıcı oyun öğelerini herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir arayüzle birleştiren SimCity, oyuncuların dünyayı birlikte değiştirebilecekleri yeni nesil bir şehir kurma simülasyonu sunacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here