Ana sayfa Donanım Şık tasarımla güçlü bas deneyimi … Philips BT3000’de buluşuyor.

Şık tasarımla güçlü bas deneyimi … Philips BT3000’de buluşuyor.

0

Philips”in yeni kablosuz stereo hoparlörü BT3000, şık bir tasarıma ve de çok güçlü bas seslere sahip bir bluetooth hoparlör. özellikle evde kullanım için ideal olan bu ürün, dahili mikrofon özelliğiyle de dikkat çekiyor. Yerleşik mikrofonu sayesinde hoparlörünüz telefon ahizesi görevini de üstlenirken biri sizi aradığında müziği duraklatıp hoparlör üzerindenkonuşabilmenizi sağlıyor.

Philips ses sistemlerinin geniş ürün yelpazesine yepyeni bir ürün daha eklendi. Bu yeni üye, Philips”in yeni kablosuz bluetooth hoparlörü BT3000. Şık tasarımlı, ince ve modern bir kasaya sahip olan BT3000, güçlü bir bas deneyimi sağlıyor.

 

En güçlü bas sesi deneyimi için

Bas tepkili hoparlör sistemi, daha güçlü ve çok daha derin bir bas sesi sunuyor. 5 W çıkışgücünesahip BT3000″de bu sistem, düşük frekans çevrimini en iyi hale getirmek için woofer”a akustik olarak uyumlu bir bas borusu eklenmesiyle geleneksel bir hoparlör sisteminden farklılık gösteriyor. Sonuç ise müthiş oluyor; daha derin kontrollü bas ve daha düşük ses bozulması.

 

Kolay kullanıma sahip

Kolay kullanımıyla kullanıcısının işini kolaylaştıran BT3000,pille çalışma özelliğiyle ev dışında da her mekanda kullanımı mümkün kılıyor. İstediğiniz her yerde müzik keyfi için pil veya elektrik gücü seçeneği sunan BT3000, 8 saate varan müzik çalma süresi vadediyor.BT3000″ün yerleşik mikrofonu sayesinde; hoparlörünüz telefon ahizesi görevini de üstleniyor. Bu özellik sayesinde biri sizi aradığında müzik duraklatılır ve hoparlörüzerinden konuşabilmeniz sağlanır. BT3000, bu özelliğiyle özellikle evde kullanım için çok ideal bir hoparlör olarak öne çıkıyor.

Philips BT3000″nin fiyatı:199,90 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here