Ana sayfa İnternet Sihirli Kalem Türkiye”de

Sihirli Kalem Türkiye”de

0

Medyasoft, yazı ve çizimleri anında elektronik ortama aktaran sihirli kalem Inkling”in Türkiye satışına başladı

Dünya devlerinin yazılım ve donanım çözümlerini kişi ve kurumların hizmetine sunan, hazırladığı katma değerli eğitimleriyle pazarda fark yaratan Medyasoft, Wacom”un tasarım dünyasında yeni bir dönemi başlatan sihirli kalemi Inkling”in Türkiye satışına başladı.
 

İlk bakışta normal bir tükenmez kalemden ayrılmayan Inkling, beraberinde gelen küçük aparatı sayesinde herhangi bir kağıt ya da karalama defteri üzerinde gerçekleştirilen yazı ve çizimleri elektronik olarak kaydediyor. Duyurulduğu günden itibaren Türkiye”de de merakla beklenen Inkling, kağıt üzerindeki her bir dokunuşu 1024 piksel çözünürlükte kayıt ediyor. 19 gram ağırlığındaki kalemi ve 39 gram ağırlığındaki algılayıcısı ile taşıma kolaylığı sunan Inkling, dahili 2 GB hafızası sayesinde binlerce yazı, çizim ya da tasarımı saklayabiliyor. üründe kaydedilen çalışmalar USB 2.0 üzerinden aktarılırken, şarj işlemi de aynı yolla gerçekleşiyor.
 

Enerji konusunda da hayli cimri olan Wacom Inkling, tam şarjla 8 saat kullanım olanağı sunuyor. Yapılan çizimleri Sketch Manager yazılımı ile raster ya da vektör halinde bilgisayara aktarılmasını ve sonrasına düzenlenmesini sağlayan ürün, PC ya da Mac bilgisayarlar ile sorunsuzca kullanılabiliyor.

 

 

çalışmaların Adobe Photoshop, Illustrator ya da Autodesk Sketchbook ile katmanlar halinde yeniden düzenlenmesine olanak tanıyan Sketch Manager yazılımı belgelerin tek tuşla e-posta olarak gönderilmesini, isteğe göre yine tek bir tuşla JPG, BMP, TIFF, PNG, SVG ya da PDF formatında kaydedilmesini de sağlıyor. Kağıt üzerindeki fikirlerin hayata geçmesi için sağladığı kolaylıklarla tasarım dünyasında yeni bir dönem başlatmasının yanı sıra üstün özellikleriyle zamandan da tasarruf ettiren Wacom Inkling, Medyasoft güvencesiyle 499 TL”den satışa sunuldu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here