Ana sayfa Oyun Sihirbazın Çırağı filmi, Nintendo DS’de

Sihirbazın Çırağı filmi, Nintendo DS’de

0

Sihirbazın çırağı filmi vizyonda, oyunu Ağustos ayında Nintendo DS”de

Walt Disney Pictures ve Jerry Bruckheimer Films”in heyecanla beklenen yaz filmi “The Sorcerer”s Apprentice – Sihirbazın çırağı” vizyona girdi. Video oyunu ise Ağustos ayında Nintendo DS el konsolu ile çıkış yapmaya hazırlanıyor.
The Sorcerer”s Apprentice”te oyuncular, aksiyon dolu bir macerada güçlü bir sihirbazın çırağı olma rolünü üstleniyor. Nihai kötülüğe karşı güçlerinizi birleştirip fantastik görevler ve büyü üzerine kurulu dövüşlerle dolu dünyada, mistik bir mücadeleye girebilirsiniz. Oyunda kötü sihirbazlar, yüzyıllardır hapsedilmiş oldukları Grimhold”dan kaçmış ve New York”u ele geçirmişlerdir. Efsanevi büyü ustası Balthazar büyülü diyarda tuzağa düşürülmüştür. New York”u kurtarmak için oyuncular, Dave”in kontrolünü alacak ve kötülüğe karşı savaşacaklar. Balthazar”ın kılavuzluğunda Dave, New York ve büyülü diyarda özel kapılar ile yolculuklar yapacak ve düşmanı alt edecektir. Dave, 6 kötü sihirbazı alt etmek ve Manhattan”ı kurtarmak için büyü yapmakta ustalaşmalı, büyülü saldırılar ile düşmanlarını ve onların kötülük dolu ordularını yenmelidir.

The Sorcerer”s Apprentice video oyunu 4 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği ile Ağustos ayında sadece Nintendo DS el konsollarında satışa sunulacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here