Ana sayfa Haber Sign 2016 fuarı başlıyor ve OKI”nin teknolojileri de orada

Sign 2016 fuarı başlıyor ve OKI”nin teknolojileri de orada

0

OKI, sektörde yankı uyandıran en yeni ürün ve çözümlerini 29 Eylül-2 Ekim tarihleri  arasında  Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi“nde düzenlenecek “18. Sign İstanbul Fuarı”nda tanıtacak. 12. Salon”da F20 adresinde bulunan OKI standını ziyaret edenler OKI”nin Pro serisi Grafik sanatları yazıcıları ile geniş formatlı yazıcılarını tanıyıp, baskı süreçlerini inceleyip bilgi alabilecekler.

OKI”nin Pro Serisi yazıcıları, kreatif tasarımlar üreten sektörlerin yanı sıra dijital baskı merkezleri, reklamcılık, tasarım, promosyon ve diğer kreatif ajansların da aralarında yer aldığı hacimli baskı gereksinimlerine sahip kuruluşları hedef alıyor.

Sign İstanbul 2016″da OKI standında  yer alacak  Pro serisi  5 renkli (CMYK+1) ve yeni neon tonerli yazıcılar  yenilikçi baskı çözümlerinden yararlanmak isteyen profesyoneller için fırsatlar sunuyor.

Pro serisi 5 renkli yazıcılar, tüm process renkleri basabilme yeteneğine ek olarak, beşinci bir spot renk olarak beyaz veya clear (parlak) renkte, eşsiz kalitede çok sayıda  baskı alma opsiyonuna da sahip bulunuyor

Pro serisi beyaz tonerli Pro9420WT (A3) – Pro7411WT (A4) ise doğrudan ve transfer medyalar aracılığıyla kişiye özel baskılar gerçekleştirilebiliyor. Ayrica daha göz alıcı baskılar almak isteyenlere varak ve gümüş transfer baskı olanakları sunuluyor.

Yüksek OKI teknolojisinin ürünü olan OKI Pro6410 NeonColor yazıcı ise transfer medyalar aracılığıyla farklı yüzeylere ultra parlak, göz alıcı floresan neon renklerde baskı olanağı sağlayarak renk profesyonellerini standart renklere bağımlılıktan kurtarıyor.

Sign İstanbul 2016″da  OKI standını  ziyaret edenler, geçtiğimiz yıl OKI ailesine dahil olan ColorPainter M-64s modeli ile basılmış 162 cm eninde eco-solvent 6 veya 7 renkli yüksek dayanımlı baskıları inceleme fırsatı bulacaklar. Color Painter serisi , 137 cm ile 264 cm boyut aralığında üstün baskı kalitesini üst düzey üretkenlik (iyi kalitede 100m2/saat baskı) ile dengeleyerek, baskı ve tabela yapım sektörünün yüksek beklentilerini karşılayan özelliklere sahip bulunuyor.

OKI Türkiye Satış Pazarlama Müdürü Bensi Nazra, baskı profesyonelleri ve endüstriyel reklamcıları  OKI standına beklediklerini belirterek  şunları söyledi:

“Geçtiğimiz yıl Sign İstanbul 2015″de OKI ürün  ve çözümlerimiz çok yüksek bir ilgi gördü ve ziyaretçilerimiz ile çok verimli bir iletişim ortamı oluştu.

Sign İstanbul 2016″da da,OKI”nin öncü teknolojisi ile üretilen ve kısa zamanda beğeni kazanan üstün özelliklere sahip, Pro serisi Grafik Sanatları ve portföyümüze yeni kattığımız geniş formatlı yazıcılarımızı fuarın seçkin katılımcıları ile buluşturacağımız için mutluyuz”

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here