Ana sayfa İnternet Siemens”in yıldızı çocuklar için parlıyor

Siemens”in yıldızı çocuklar için parlıyor

0

UNICEF’in Türkiye”deki 60. hizmet yılı kapsamında düzenlenen Stars of İstanbul (SOI) projesiyle bir şehir yıldızlarla kuşanıyor!
 

Siemens, Birleşmiş Milletler çocuk Fonu UNICEF”in Türkiye”deki 60. hizmet yılı çalışmaları kapsamında yapılan ve Birleşmiş Milletler”in “2015”e kadar temel eğitimsiz çocuk kalmasın” hedefi çerçevesinde düzenlenen “Stars of İstanbul” projesinde yer alacağını açıkladı. İstanbul’da renkli bir dünya yaşamak, sosyal sorumluluk bilincini pekiştirmek, sanatın önderliğinde her türlü zenginliği ortaya çıkartmak, şehre pozitif katkıda bulunmak amacıyla gerçekleşen SOI projesinde Siemens de yıldızıyla yer alacak.

 

Siemens Unicef Yıldızı
UNICEF Türkiye yararına hazırlanan ve Türkiye”nin en büyük çok amaçlı açık hava sergisi olan İstanbul”un Yıldızları”na, Hintli sanatçı Mulani Javed Chandsaheb”e tasarlattığı yıldız ile katılacak olan Siemens, 100 çocuğun temel eğitim ihtiyaçlarını karşılayarak “geleceklerinin parlamasını” sağlayacak.

 

çocukların eğitiminin bir ülkenin geleceğinin sürdürülebilirliği açısından öneminin bilinciyle projede yer alan Siemens”in yıldızı Eylül ayından Kasım ayına kadar, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali”nde ziyaretçileri ile buluşacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here