Ana sayfa Haber Shuttle NC01Uküp PC Türkiye”de satışa çıkıyor

Shuttle NC01Uküp PC Türkiye”de satışa çıkıyor

0

Shuttle”ın Türkiye distribütörü DataStar, NANO serisi yeni küp PC”yi satışa sunmaya hazıranıyor. Shuttle NC01U model küp PC, 4K ultra HD desteğine sahip.

Shuttle“ın yeni XPC”si süper-mini olarak kategorilendirildi PC. Ev ve ofis kullanımlarına uygun tasarlandı ve kompakt yapılı Shuttle NC01U model PC, Intel Celeron ya da Core i3/i5/i7 işlemcilerini barındıracak.  Grafik özellikleri de son derece gelişmiş olan NC01U küp PC, 4K/ultra HD video desteğine sahip ve  farklı giriş yuvaları ile bağlantı çeşidi de zengin olan PC”de çift ekran desteği de yer alıyor.

Yüksek hızda kablosuz ağ desteği de bulunan NC01U, özel soğutma teknolojisi ve akıllı fan tasarımı sayesinde küçük kasadan ısıyı hızlıca dışarıya çıkarıyor ve fazla ısınmayacağı belirtilirken sıcak ve soğuk ortamlarda çalışabilecek şekilde üretilen ürün, 50 derece sıcaklığa bile dayanabilecek yüksek kalitede malzemeyle üretilmiş. çift ekran desteği, SSD desteği, yüksek depolama birimi gibi avantajlar sunan Shuttle“ın yeni küp PC”si Aralık ayında Türkiye”de 290 USD + KDV fiyatla satışa sunulacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here