Ana sayfa Haber Shuttle”ın NAS çözümü DataStar ile Türkiye”de

Shuttle”ın NAS çözümü DataStar ile Türkiye”de

0

 

 

Shuttle OMNINAS KD22 NAS, 1.2 GHz Marvell 88F6707 işlemcisiyle ve SSD uyumluluğu bulunan 2.5″ sabit disk ve 8 TB’a kadar desteklenebilir depolama birimleri donanımlarıyla geliyor. 75 MB yazma hızı, 802.11/g/n kablosuz ağ prebsibiyle uyumlu veya ofisteki ağlara da bağlanarak tablet bilgisayar, PC’ler ve Wi-Fi uyumlu diğer cihazların erişebildiği bir NAS veritabanı işlevi görebiliyor. Fotoğraf arşivleri, müzik ve video gibi dosyaların depolanması için de çözüm olarak kullanılabilir ve bununla birlikte RAID modlarını da destekleyebiliyor.

Kurulum problemini kolaylaştıran HDD yatağı tasarımına sahip olmasıyla diskler arasında kolay ve hızlı geçiş yapmayı da sağlar. Tek tuşla hot-swap fonksiyonunu destekleyen ürün, RAID 1 modunda kullanılarak bu değişiklikler çalıştırılabiliyor.

Yazılımında Acronis True Image Personal Edition yazılımı ekli. Aynı zamanda OMNINAS KD22’nin bu yazılımıyla yedekleme daha rahat yapılır. Cihazda USB ve SD kart okuyucu destekleriyle depolama ve aktarımları da erkek ve dişi girişleriyle sağlanabilir. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here