Ana sayfa Haber Shuttle DS437 ince endüstriyel PC

Shuttle DS437 ince endüstriyel PC

0

Shuttle‘ın dağıtımcısı olan DataStar, ince PC kategorisinden piyasaya sunduğu yeni model, Shuttle DS437 olarak isimlendirildi ve satışta. 20 cm eni, 39,5 mm inceliği, table ve kiosk gibi zor işlerle başa çıkabilmesine yardımcı olacak. Fansız yapısıyla birlikte tozdan uzak, sessiz sedasız çalışabiliyor.

Full HD sistem olan Shuttle DS437, Intel HD ekran kartı bulunan Celeron 1037U çift çekirdekli işlemciye sahip. 1080 piksel Full HD video yayımını sağlayan işlemci ve bellek desteği barındıran ürün, farklı giriş birimleri ile USB 2 ve USB 3, çift Gigabit LAN gibi alanlarda çeşitlilik sağlıyor. Termal yazıcı, etiket yazıcı veya barkod tarayıcı gibi çevre birimlerini sisteme bağlayabileceğiniz anlamına geliyor.

VESA montaj özelliği ile birlikte her bölgeye kolay monte edilebilir, yan tarafında çoklu vida deliklerine sahip. Farklı ortamlara uygun bölgeye monte edilebilmeyi sağlamasıyla birlite bu özellik, alanlardan da tasarrufu sağlıyor. 

çift Gigabit LAN altyapısı desteği var Shuttle DS437‘de. 300Mbps kablosuz hıza sahip olmasıyla beraber otomatik açılıp kapanma özelliğine de sahip. Bununla birlikte Shuttle’ın Watch Dog yardımcı programı, uzun ve istikrarlı bir şekilde çalışabilmesini sağlıyor sistemin.

Windows XP, Windows 7, Windows 8 ve Linux’larla uyumlulukla çalışabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here