Ana sayfa Haber Sharp 2 Çentikli Telefonda Oldukça İddialı

Sharp 2 Çentikli Telefonda Oldukça İddialı

0

Akıllı telefon teknolojisinde önemli bir yer edinmeyi başaran sharp; geçen yıl Aquos R Compact’ı piyasaya sunmuştu. Bu telefon; hem kamera çentiği olarak, hem de parmak izi sensörü açısından pek de beğenilmedi.

Ancak şirketin çıkardığı Aquos R2 Compact telefonu; hem parmak izi sensörünü koruyor, hem de ekran boyutunu artırıyor. Böylece çentik kullanımından vazgeçmeden şık bir tasarım elde edilmiş oldu.

Sharp 2 Aqua R2 Compact Telefonu Hangi Özelliklere Sahip ?

Hem kamera bölümünü hem de parmak izi sensörünü saran 5.2 inç boyutundaki ekran, son derece kullanışlı bir görüntü ortaya koyuyor.

 

 

  • 2280 X 1080 LCD ekran
  • 4 GB RAM
  • Android 9 işlemci
  • 22.6 megapiksel kamera ve 2.500 mAh pil

çift çentiklerin herkesin beğenisine göre olmadığını söyleyebiliriz. Ancak bunun küçük bir ekran ve çerçevesiz tasarıma sahip telefonlar içerisinde, en iyilerden birisi olduğu söylenebilir.

Hem ekran boyutunu korumanın, hem de üst ve alt çentikleri bulundurmanın tasarımda zorlanmaya neden olduğu biliniyor. Tüm bunlara rağmen başarılı bir iş ortaya çıkarılmış. Ayrıca kuruluşun 2 çentikli telefonda kullandığı batarya da, uzun süreli dayanması ile biliniyor. Peki sizce bu ürün tasarım açısından yenilik getirecek mi ? Herkesin merak ettiği soru işte tam olarak bu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here