Ana sayfa Haber Seyahatiniz sırasında geçici bir ofise ihtiyacınız varsa bunu çözen platform: Coworker

Seyahatiniz sırasında geçici bir ofise ihtiyacınız varsa bunu çözen platform: Coworker

0

Seyahate çıktığınızda ya da tam bir ofis ortamına ihtiyaç duymanıza rağmen gerekli ekipmanları toplayacak ekonomik imkanınız yoksa, yerinizi ayırtabileceğiniz ortak çalışma alanları hizmetinizde. Ofislerde ihtiyaç duyulan fotokopi makinesi gibi donanımların yanı sıra kahve, çay ve kraker gibi atıştırmalıkların da karşılandığı bu ortak çalışma alanları temiz bir sistemde bir araya getirilmiş.

Coworker servisi, potansiyel çalışma alanlarını sizin aramanıza göre filtreleyen ve bu alanların ne gibi avantajları/dezavantajları olduğunu sıralayan, isterseniz de ücretsiz bir gün veya gezi randevusu almanıza imkan tanıyor. Ofisler ortak masa, özel masa veya özel ofis olmak üzere üç kategoriye ayrılıyor. Bu hizmeti veren yapılarda genellikle üçü bir arada bulunuyor ve ücretleri de sırasıyla artarak değişiyor. 

 

Aramaları istediğiniz hizmetlere göre kişiselleştirip filtrelemenize imkan sağlayan sistem aracılığıyla dilerseniz sekreter hizmeti, ofise servis yapan görevliler hatta 3D yazıcısı olan ofisler bile kiralayabilmeniz mümkün. Ofislerin hepsinde hızlı kablolu ve kablosuz internet bağlantısı olduğunu da unutmamak gerek. 

Fiyatların konuma ve sağlanan imkanlara göre değiştiği platformda, kalıcı bir yer açmaya imkanı olmayan ve lüks, modern bir ofiste çalışmak isteyen kişiler, ücretlerini ceplerine uyan biçimde ödeyerek üretkenliklerini profesyonel bir ortamda sürdürebilirler. Coworker platformunda şuan için Türkiye sınırları içerisinde 38 farklı ofis yer alıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here