Ana sayfa Foto Galeri Seyahate gitmeden kokla

Seyahate gitmeden kokla

0

Seyhat etmeden önce gitmek isteyeceğiniz ülkelerin kokusuna önceden tanık olmak ister misiniz? Bu artık mümkün Dünya üzerinde gidilmek istenen 5 ikon ülke seçilerek tasarlanmış Dünya maketinin üstüne  bu kokular yerleştirilimiş. Gitmek istediğiniz yeri seçerek o yerin kendine has kokularını içinize çekebiliyorsunuz.

 

Brezilya 


üst notada Galbanum kokusunun hakim olduğu orta notlarda Kahve , yasemin Brezilya orkidesi ve tütün beraberliği ile temelinde deri, musk ve paçuli ile bütünleşen koku sizi breziya’nın eşsiz doğasına götürecek.

Japonya

Güneşin doğduğu ülkenin kokuları ise; üst notalarda su yosunu ve denizkabuğu ekstresi, orta notalarda  yeşil çay ve Tatami en son olarak temelinde Amber  ve Hinoki Ağacı

Tayland

Tayland ağaçlarına odaklanmış bu koku, size gülen ülkenin kokusunu sunuyor: üst notalarda çili, plai, limon otu’nun karışımı, orta notalarda ise hindistan cevizi ve temel nota olarak ise zencefil kökü kullanılmış.

Güney Afrika

Safari macerası hissi verecek bir koku için  yabani ve kuru otlar ve vahşi hayvanların kokuları kullanılmış. üst notalarda yabani otlar ve kabile tütsüleri, orta notalarda deri, Afrika yosunu ve Hyraceum ve temel notalarında hayvansı ve odunsu kokular ve musk ile oluşturulmuş.

çin

Doğunun mistik kokusu üst notalarda Osmantus çiçeği ve bambu karışımı ile orta notalarda siyah çay ve temelinde  tütsü kokuları ile oluşturulmuş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here