Ana sayfa Donanım Sevgiliye sıradışı hediye: XBOX

Sevgiliye sıradışı hediye: XBOX

0

XBOX, “Sevgililer Günü” için sıra dışı hediye arayanların bir numaralı tercihi olmaya aday
 

Sevgilinizle geçirdiğiniz zaman, XBOX ile artık çok daha keyifli. Sevgilisi olmayanlar da üzülmesin, XBOX ile evde sıra dışı bekârlar partisi de gözde seçenekler arasında.

Eğlenceyi sıra dışı bir deneyime dönüştüren XBOX oyun konsolu, Microsoft Türkiye tarafından Türkçe menü ve Türkiye”ye özel hizmetleri ülkemizde satışa sunulduğundan bu yana eğlencenin tanımı da değişti. Sevgililer Günü için unutulmaz bir hediye seçeneği arıyorsanız, olağanüstü bir oyun ve eğlence deneyimi sunan XBOX, “O”nun kalbini kazanmak için doğru karar olacak.
 

İnsan bedeninin ses ve hareket özelliklerini algılayan Kinect teknolojisi ile oynayacağınız oyunlar daha önce yaşamadığınız bir deneyime imza atıyor. Dünyanın en çok talep edilen oyunlarından Halo4, Forza Horizon, Nike Training, Call of Duty Black Ops 2, Kinect Disneyland ve Kinect Sports, hem sevgiliniz hem de arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli vakit geçirmek için ideal. Dance Central”da yer alan birbirinden farklı şarkılar ile yeni dans figürlerini keşfedebilir, XBOX”la bu özel günü unutulmazlar arasına not düşebilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here