Ana sayfa Donanım Sevdiklerinizi Bang & Olufsen ile şımartın

Sevdiklerinizi Bang & Olufsen ile şımartın

0

Bang & Olufsen, yeni yılda da gözlere ve kulaklara eşsiz bir ziyafet sunmaya devam ediyor

Danimarkalı teknoloji devi Bang & Olufsen, 2012 yılı için hazırladığı yepyeni koleksiyonuyla sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere muhteşem alternatifler sunuyor. İster dijital dahisi çocuklar ister tasarım meraklıları isterse de hayatın incelikleri konusunda zevk sahibi olanlar, Bang & Olufsen”ın yeni koleksiyonunda kendilerinden bir parça bulabilecek.
 

Dijital müzik hazinesi; BeoSound 5 Encore
Bang & Olufsen”in yeni tak ve oynat dijital müzik sistemi BeoSound 5 Encore, herhangi bir USB, kablosuz avuç içi cihazı, sabit disk ve bilgisayardan dijital müzik koleksiyonunuza erişim imkanı sağlıyor. 13 binden fazla internet radyo istasyonuna bağlanmayı sağlayan BeoSound 5 Encore, dijital müzik kitaplığınızda ve dosyalarınızı düzenlemeniz için ideal bir platform sunuyor.

Bang & Olufsen”in patentli MOTS algoritmasını içinde barındıran BeoSound 5 Encore, müzik listenizden parça seçiminize dayalı olarak benzer şarkılara otomatik olarak belirleyebiliyor.

 

 

Müzik dinlemenin keyfi; BeoSound 8
Bang & Olufsen”in ilk dock station ses adaptörü BeoSound 8, iPhone ve iPad”inden bir an olsun ayrılamayanlar için harika bir aksesuar. BeoSound 8, göz alıcı kronik hoparlörleriyle sıra dışı bir ses kalitesi sunarken, derin bas ve doğal tizlere sahiptir.
 
Tarzına düşkün müzikseverler için değiştirebilir kapaklara sahip olan BeoSound 8″in standart beyaz ve siyah renklerinin yanı sıra kırmızı, gümüş sarı ve turuncu gibi bir dizi cesur renkte kapakları da mevcut.

 

 

Yeni renkleriyle Form 2
Bang & Olufsen”ın simgeleşmiş kulaklık selerinden Form 2, 2012 yılı için yeniden küllerinden doğdu. New York Modern Sanatlar Müzesi Koleksiyonu”nun en özel parçalarından biri olan Form 2, kulak üzeri klasik tasarımı ve dinamik sürücüleri ile dinleyiciye en doğal sesi sunuyor. Derin bas ve yüksek frekans aralığına sahip Form 2, kırmızı, turuncu,sarı ve beyaz gibi yeni renk seçenekleriyle müzikseverleri kendine hayran bırakıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here