Ana sayfa Makale Sesi Değiştiren Uygulamalar

Sesi Değiştiren Uygulamalar

Arkadaşlarınıza ve ailenize şaka yapmaktan hoşlanıyorsanız, ancak sesinizi değiştirme konusunda başarılı değilseniz, sesi değiştiren bir uygulamaya ihtiyacınız olacaktır.

0

Burada en iyi ses değiştiren uygulamalarla şaka yapmaya bakacağız. Maalesef, beklendiği gibi çalışan sesi değiştiren uygulamaları bulmak çok zor. Android’de iOS için olandan daha fazla uygulama var, ancak Google Play Store’dakilerin çoğu ya reklamlarla dolu ya da söz verdikleri şeyi yapmıyorlar.

Hem Apple’ın hem de Google’ın uygulama mağazalarını inceledik ve en iyi ses değiştiren uygulamalardan beşini bulduk, böylece içinizdeki Bart Simpson’ı yönlendirebilirsiniz.

Best Voice Changer

Sistem: Android

Uygulamanızın konusunun en iyisi olduğunu iddia etmek cesur bir harekettir, ancak Best Voice Changer  o kadar emin ki, bu iddiayı kendine ad olarak seçmiş. En iyi olarak tek bir ses değiştiriciyi seçmek zor olsa da, bu uygulama en azından oldukça temiz bir kullanıcı arayüzü ve geniş bir özellik yelpazesiyle etkileyici bir durumda. Uygulama, ses dosyalarını kaydetmenizi sağlıyor ve zaten sahip olduğunuz dosyaları da içeriye aktarabiliyorsunuz. Bir dosya yükledikten sonra, sesinizi bir robot, bir uzaylı, bir arı ve daha başkaları gibi bir ses haline getirmek için çeşitli ses efektlerine sahipsiniz. Efektlerin bir kısmı yetersiz – “Eski Radyo” filtresi bir gürültü duvarı ile sonuçlanıyor – ama diğer çalışan efektler beklendiği gibi çalışıyorlar. Uygulama ücretsiz, ancak çok fazla yer kaplamasa da biraz reklam içeriyor.

Call Voice Changer

Sistem: Android, iOS

Call Voice Changer, her şekilde bunu sağlayan uygulamalardan biri. Bu uygulama, bir arama sırasında sesinizi değiştirmenize ve çok sayıda ses efekti kullanmanıza olanak sağlıyor. Bir satın alma işlemine başlamadan önce, kendinizi dinlemenizi ve başkalarının ne duyacağını öğrenmenizi sağlayan demo modunu kullanabilirsiniz. Bunun da ötesinde, daha fazla dakika satın almayı taahhüt etmeden önce uygulamayı bir kişiyle deneyebilmeniz için iki dakikası ücretsiz. Fiyatlar 5 dakika için $1’dan başlıyor ve 170 dakika için $40’a kadar çıkıyor. Bu uygulama hem iOS hem de Android için kullanılabilir.

Funny Call / Minion Prank Call

Sistem: iOS

Arayüz, Call Voice Changer’dan biraz daha karışık, ancak bir kez alıştığınızda kullanımı kolay. Sesli arama yapmanıza izin vermiyor, ancak ses efektlerini test etmek için sesinizi kaydetmenize izin veriyor. Ücretsiz olarak efektlerin yarısı ile geliyor, ancak geri kalanı için ödeme yapmak zorundasınız. Ne yazık ki uygulama, tüm ekranı kaplayan ve onları kapatabilmek için sizi bir oyun oynamaya zorlayan en sırnaşık reklam türlerine sahip. Çok sık karşınıza çıkmıyorlar, bu yüzden çok da kötü değil. Ücretsiz olarak 30 saniye alıyorsunuz ve daha sonra 1 dakika için $1, 64 dakika için $20 dolar ödüyorsunuz.

FunCall

Sistem: Android, iOS

Android telefonunuz varsa, FunCall arama sırasında sesinizi değiştirmeye değer olabilir. Call Voice Changer gibi, FunCall da söz verdiği şeyi yapıyor ve kullanımı çok kolay bir arayüze sahip. Bu uygulama aynı zamanda diğer kişinin sizi nasıl duyacağını görmeniz için bir demo arama özelliğine de sahip. Funny Call’un sahip olduğu kadar efekte sahip değil, ancak yine de beş ses efektiyle temel özellikleri kapsıyor: Helyum, Kadın, Erkek, Korkunç ve Normal. Ayrıca silah sesi, köpek havlaması, kurt adam ve diğerleri gibi efektleri görüşme sırasında ekleyebilirsiniz. Aramalar, hücresel şebekeniz değil, Wi-Fi kullanılarak yapılıyor.

Voice Changer Calling

Sistem: Android

Bu Android ses değiştirme uygulaması oldukça basit. Uygulamayı açtığınızda, bir çevirici göreceksiniz ve ses efektleri sağ üst köşededir. Uygulama, aramaları yapmak için Wi-Fi kullanıyor ve uygulama üzerinden $5, $10 ve $20’a kredi satın alabiliyorsunuz. Ses efektleri çok sınırlı, aralarından seçim yapabileceğiniz sadece beş tane efekt var. Sesinizi derin, korkutucu, normal, komik ve sincaplarınkine dönüştürebilirsiniz.

Call Voice Changer Allogag

Sistem: Android, iOS

Call Voice Changer Allogag ilginç bir uygulama. Arama yapan ve sesinizi değiştiren bir uygulama olarak çalışıyor ve kullanımı çok kolay. Arayüzü çok basit ve üç sekmeden oluşuyor: Ses Değiştirici, Arka Plan ve Efektler. Bu uygulama demo araması yapmanıza izin vermiyor, ancak ses değiştiricisini ve efektleri test etmek için sesinizi kaydedebilirsiniz. Kötü tarafı, sesiniz için yalnızca üç ayarı var: Düşük, Normal ve Yüksek. Bir dakikaya ücretsiz sahip oluyorsunuz ve sonra 10 dakikayı $1’dan, 120 dakikayı ise $10’dan satın alabiliyorsunuz.


Bu yazı, Newtech dergisinin Ağustos sayısından alınmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here