Ana sayfa Donanım Ses ve Stilin Düeti: ASUS NX90

Ses ve Stilin Düeti: ASUS NX90

0

Multimedya ve çağdaş Tasarımda Ulaşılan En Son Nokta

Yeni ASUS NX90, 18.4″ inçlik heyecan veren lüks tasarımıyla taşınabilir PC” leri sadece ticari bir ürün olarak gören rakiplerinden ayrılıyor. Tasarımcı David Lewis ve Bang & Olufsen ICEpower işbirliği ile ASUS tarafından geliştirilen SonicMaster ses teknolojisi, NX90 modelinde, surround ses sistemi ile muhteşem bir ses performansı sunarken eşsiz tasarımı ile ev veya ofisinizin stil ikonu olacak.
NX90″ın eşsiz tasarımı ve gelişmiş teknolojileri, özellikle ses sistemlerine meraklı kişilerce iyi tanınan ödüllü tasarımcı David Lewis ve onun tasarım ekibinin eseri.

Dawid Lewis NX90 için şunları söylüyor:
“NX90 ile yapmak istediğimiz insanların salonun ortasında bile konumlandırmaktan hoşnut olacağı, sanatsal çizgiler taşıyan son derece estetik görünümlü bir notebook tasarlamaktı. Bu iş benim için sadece bir makine tasarlamak değil, aynı zamanda insanların kafasındaki notebook algısını değiştirecek bir eser ortaya çıkarmaktı”

 

 

NX90 tasarımı ile geleneksel notebook algısını iç mekanda kullanılan bir tasarım objesine dönüştürüyor. Parlak alüminyum kasası bulunduğu ortamı anında değiştirirken geniş ekranı ve eşsiz tasarımı ile göz dolduruyor. Hoparlörlerin dışarıda ekran boyunca konumlanması ile sesin kullanıcıyı çevreleyecek şekilde ve netlikte gitmesi sağlanıyor. İki elin de kullanımına izin veren çift touch pad tasarımı sanal bir mouse işlevi de görüyor.  

Normal tasarımlara oranla oldukça büyük ebatlara sahip kol dayama paneli kullanıcısına uzun süreli kullanımlarda dahi konforlu bir bilgisayar deneyimi sunuyor.Gerçek bir multimedya deneyim için tasarlanan NX90 çift touch pad üzerinden DJ konsoluna benzer fonksiyonlar sunarken, resim yaklaştırma, web sayfası ve döküman kaydırma gibi işlevlerin de kolaylıkla yapılmasını sağlıyor.
 

Tüm bu özelliklerle NX90, şimdiye kadar üretilen en kişisel ve en etkileyici notebook olma özelliğini taşıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here