Ana sayfa Oyun Serinin geliştiricisi Naughty Dog, Uncharted”ıun 10. yılına özel bir video yayınladı.

Serinin geliştiricisi Naughty Dog, Uncharted”ıun 10. yılına özel bir video yayınladı.

0

Uncharted’ın PlayStation oyuncuları için yeri çok farklıdır. Uncharted: Drake’s Fortune ile PlayStation 3’de macerasına başlayan Nathan Drake, geçtiğimiz yıl çıkan Uncharted 4: A Thief’s End ile son bulmuştu. Ağustos ayında piyasaya sürülen Uncharted: Kayıp Miras ile de adeta seri ile özlem giderdik. Yarın, yani 19 Kasım, Uncharted: Drake’s Fortune’ın 10. yılı olacak. Serinin geliştiricisi Naughty Dog, Uncharted’ıun 10. yılına özel bir video yayınladı. Ayrıca, hayranlara teşekkür eden bir de not yayınlandı.

Uncharted 10 Yaşında

“Bu Pazar, 19 Kasım, Uncharted: Drake’s Fortune’ın 10. yılı olacak. O zaman, bu oyunun stüdyomuz için büyük bir adımdı. Ancak, serinin bu kadar başarılı olması ve iki konsol jenerasyonunda toplamda beş oyun çıkartmamız aklımızın ucundan geçmezdi. Uncharted’ın dünyasını yaratıp, Nate, Elena, Sully, Sam, Chloe, Nadine ve diğer karakterlerin inanılmaz hikayesini sizlere, en büyük hayranlarımıza aktardığımız için şanslıyız”

Bir başka güzel haber ise, Sony ve Naughty Dog, Uncharted’ın 10. yılına özel bir de PlayStationteması ve profil avatarı yayınlayacak. Bu içerikler 19 Kasım’dan 21 Kasım’a kadar ücretsiz olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here