Ana sayfa Haber Sergi: “Fark Edilenler”

Sergi: “Fark Edilenler”

0

Ahmet çetintaş ve Galip çetiner fotoğrafları İFSAK’ta
 

İFSAK, Ahmet çetintaş ve Galip çetiner”in “Fark Edilenler” temalı fotoğraf sergisine evsahipliği yapmaya hazırlanıyor. 13 Mart – 2 Nisan tarihlerinde düzenlenecek sergi, çevremizdeki doğal güzellikleri fark etmeyi, belki defalarca tanık olup da farkına varamadığımız ya da kaydedemediğimiz zenginlikleri gözler önüne sermeyi ve hayatın tüm renklerini yansıtmayı hedefleyen 40 fotoğraftan oluşuyor.
 
 
 
Ahmet çetintaş
Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2007 yılında Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) üyesi oldu. Hemen ardından, benzer fikirlere sahip birkaç dostuyla BUFSAD bünyesinde Doğa Fotoğraf Atölyesi”nin kurulmasını sağladı. Halen BUFSAD Vizör Fotoğraf Topluluğu üyesi olan çetintaş, doğa manzaraları, makro fotoğrafçılık ve gezi fotoğrafçılığı ile ilgileniyor.

Galip çetiner
1968 Edirne doğumlu Galip çetiner, Uludağ üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2007 yılında Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) üyesi oldu. BUFSAD Doğa Fotoğraf Atölyesi”nin kurucu üyeleri arasında yer aldı. Halen BUFSAD Vizör Fotoğraf Topluluğu üyesi olan çetiner, doğa fotoğrafçılığı haricinde dijital infrared (kızılötesi) fotoğrafçılık ve hdr çalışmaları ile ilgileniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here