Ana sayfa Donanım Serdar Ortaç benim için bitmiştir

Serdar Ortaç benim için bitmiştir

0

Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan, 6 Haziran Cuma akşamı Kuruçeşme”deki Suada”da evlendi. Posta gazetesinin haberine göre, düğünde gözler Ebru Gündeş“i aradı. Ama aradaki 21 yıllık arkadaşlığa karşın Ebru Gündeş, düğünde yoktu. Ortaç bunu “Ebru hayattan zevk alacak günler yaşamıyor ki. Mikrofon tutsalar gecesi zehir zıkkım olurdu” diye açıkladı.

 

 

Serdar Ortaç benim için bitmiştir

 

 

 

Daha sonra Serdar Ortaç“ın, Ebru Gündeş“i düğüne davet etmediği ortaya çıktı. İddiaya göre kırılan Ebru Gündeş, düğün akşamı bir yakınıyla şöyle dertleşti: “1993”te tanıştık. Zor gün dostuyduk. Ben onu cezaevine girdiğinde hiç yalnız bırakmadım.

 

Eşim Rıza hapisteyken beni çok aradığını söylemiş. İsteseydi bana bir şekilde ulaşırdı. Gelmedi, aramadı. Düğüne de çağırmadı. Dostluk bitmiştir.” Serdar Ortaç 1999″da askerlikten kurtulmak için hile yapmak suçundan 54 gün Mamak Cezaevi”nde yatmıştı.

 

 

Serdar Ortaç benim için bitmiştir

 

 

 

Bu süre içinde Ebru Gündeş, Serdar Ortaç“ı defalarca ziyaret etmişti. Serdar Ortaç cezaevinden çıktıktan sonra şöyle söylemişti: “Bu kara günlerde yanımda olan tek kişi Ebru“ydu. Dostumun bana verdiği moral ve desteği hayatımın sonuna kadar unutmayacağım.”

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here