Ana sayfa İnternet Sentasarla artık Turkcell mağazalarında

Sentasarla artık Turkcell mağazalarında

0

Web sitesi tasarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Sentasarla.com hızla büyümeye devam ediyor. Online web sitesi oluşturma aracı ile sadece 30dk içerisinde, kolayca web sitesi yapmanıza olanak tanıyan ürün şimdide Turkcell mağazalarında kullanıcılar ile buluşuyor.
 

Daha önce hiç web sitesi yapmamış birinin, kendi sitesini yaparak kullanıma açabileceği bu online platform ile gençler %100 mobil uyumlu blog, yaşam, günlük, CV, foto albüm, ürün satış siteleri, firma kurumsal web sitelerini geliştirebilecek ve hedef kitleye ulaştırabilecek.
Bu yeni ürünleri ile sektöre giren firma, ürünü sanal dünyadan elle tutulur hale getirerek bir kutu içerisine koymuştu ve kısa sürede Türkiye”nin önde gelen teknoloji mağazaları ile buluşturmuştu. Şimdide yeni konseptleri ile siteyi bir zarfa sığdırmış oldular.

Turkcell mağazalarında da yerini bulan ürünleri ile firma, bireysel segmette birçok kullanıcıya hızlı bir şekilde ulaşmış durumda. Kullanımı çok kolay, hazır yüzlerce teması olan, isim, barındırma gibi hizmetleri içerisinde herşey dâhil çözüm içeren Sentasarla.com “un öne çıkan özelliği, tamamen online olup, kendi bilgisayarınıza hiçbir şey kurmadan web sitenizi tasarlayabiliyor olmanız. Site tasarım aracı her yaşa ve her profile uygun. Sistem tamamen sürükle-bırak yöntemi ile kişinin fotoğraf, metin, form, ulaşım krokisi gibi onlarca bileşeni seçeceği temanın üzerine yerleştirme yöntemi ile çalışıyor.

Sentasarla.com”un özelliklerinden bazıları;
– Sürükle-bırak yöntemi ile istediğiniz özelliği siteye ekleyebilme
– Web sitenizi daha dinamik, web widgetları ekleyebilme
– Mobil cihazlarla uyumlu web sitesi oluşturabilme
– Sitenize “Google Maps” ekleyebilme 
– Sitenize Formlar ekleyebilme
-Ziyaretçilerinizin doldurabileceği bir metin kutusu ekleyebilme
-Yıldızlı oylama ve ziyaretçilerinizin oylama yapabilmelerini sağlama 
– Resimler ve albümler ekleyebilme
-ürün satış modülleri ekleyerek online satış sitesi yapabilme
-100 lerce hazır tema içerisinden size en uygun temayı seçerek geliştirebilme

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here