Ana sayfa Donanım Sennheiser RS 180 ile kablosuz ses ve müzik keyfi

Sennheiser RS 180 ile kablosuz ses ve müzik keyfi

0
Sennheiser tarafından üretilen RS 180 Tam Boy Kablosuz TV Kulaklığı, etkin kablosuz iletişim aralığı ile mükemmel ses kalitesini bir araya getirerek, benzersiz bir ses deneyimi sunuyor.
 

 

Sennheiser RS 180″in çok fonksiyonlu vericisi hem hızlı şarj tabanı hem de yerleştirme istasyonu olarak kullanılabiliyor. Kleer’in sıkıştırılmamış dijital kablosuz ses iletim teknolojisini kullanan sistem ile dört farklı kulaklık aynı anda çalıştırılabiliyor. 100 metreyi bulan kablosuz menzili sayesinde geniş bir özgürlük alanı sunan Sennheiser RS 180″in açık çevresel tasarımlı kulaklıkları, her iki taraftan da hava alarak kullanıcısına benzersiz bir ses deneyimi yaşatıyor. Güçlü neodimyum mıknatıslara sahip dinamik dönüştürücü sistemleri ise temiz ve ayrıntılı ses reprodüksiyonu sağlıyor.
 

Sennheiser RS 180, optimum ses seviyesi üretmek için otomatik seviye kontrolünün yanı sıra sol ve sağ taraftaki ses düzeyini ayarlamak için balans kontrolüne de sahip. Ergonomik ve ayarlanabilir kafa bandı daha rahat ve güvenli kullanım sağlarken, kadife kulaklık pedleri ve kafa bandı yastıkları son derece konforlu bir kullanımı da beraberinde getiriyor.
 

Kurulum gerektirmeyen tak-çalıştır özelliğine sahip bulunan Sennheiser RS 180, 235 Euro + KDV fiyatla, dünyanın en iyi kulaklık setlerini ve aksesuarlarını bir araya getiren kulaklik.com”dan, 2 yıl garantili olarak satın alınabiliyor.

Sennheiser RS 180 Teknik özellikler:

• Ses girişi: 3.5 mm stereo
• Ses çıkışı: RCA
• Güç tüketimi: < 0.5 W
• Güç besleme: 5 V DC, 500 mA
• 85 dBA (0.5 Vrms, 1kHz)
• Ağırlık: Yaklaşık 204 gr (Pil hariç)
• Boyutlar: 12,5 cm x 11,2 cm x 23 cm

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here