Ana sayfa Donanım Sennheiser EZX 60

Sennheiser EZX 60

0

Sennheiser”dan stil sahibi bluetooth kulaklık…
 

Sennheiser”ın stil sahibi yeni Bluetooth kulaklığı EZX 60, kablolardan arınarak arkadaşlarıyla veya iş dünyasıyla iletişimde kalmak isteyenler için yeni bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Sennheiser EZX 60″ın yapısından bahsetmeden önce, elegant görünümünden bahsetmeyi doğru buluyoruz. Zira piyasada onlarcası bulunan bluetooth kulaklıkların, işlevsellikleri ve rahat kullanımları kadar önemli olan bir özelliği daha olmalıdır. Bu özellik de dış görünüm. Kimi kullanıcı dış görünüme o kadar da çok önem vermeyebilir. Fakat burada unutulmaması gereken bir nokta var; insanlar bluetooth kulaklıkları, uzun süreler boyunca kulağında tutmak amacıyla alıyor. Bir diğer deyişle satın alınan bluetooth kulaklıkları saatlerce kulağımızda taşımamız gerekebiliyor. Böyle bir durumda ister istemez kulaklığın dışarıya nasıl göründüğünü de hesaba katmak gerekiyor.
 
sennheiser ezx 60
 
Sennheiser EZX 60, bluetooth kulaklıkların dış görünümüne de önem veren teknoloji sevdalılarını sevindirecek türden bir ürün. Zira işlevselliği ve pratik kullanımı ile gözlerimizi doldurmayı başarması bir yana, dış görünümündeki elegantlıkla da beğenimizi toplamayı başardı. Dijital gürültü ve yankı engelleyici teknolojileri sayesinde Sennheiser EZX 60, konuşma esnasunda istenmeyen ses gürültülerini konuşmanın dışarısında tutarak, yalın ve kaliteli bir telefon görüşmesi olanağı sağlıyor.

 

Tek el ile rahatlıkla kontrol edilebilen ve katlanılabilir yapısıyla kulağa rahatlıkla geçirilebilen kulaklık, kristal temizliğinde ses kalitesinin yanı sıra, 12 gramlık ultra hafif yapısıyla da kulakta takılı olduğunu bizlere unutturmayı başardı. Gelen çağrıları tek el ile hızlı bir şekilde cevaplamayı mümkün kılan ürün, aynı şekilde çağrıyı sonlandırma, ses düzeyini değiştirme gibi seçenekleri de pratik bir yapıda kullanıcının hizmetine sunuyor.
 
sennheiser kulaklık
 

Kablosuz özgürlüğünü Bluetooth 2.1 + EDR”den alan ürün, Bluetooth 1.1, 1.2 ve 2.0 destekli telefonlar (iPhone 3G/3GS/4/4S dahil) ile de uyumlu olarak çalışabiliyor. Bu da kulaklığı dar bir ürün desteğinden soyutlayarak, geniş bir telefon yelpazesiyle birlikte kullanma olanağı sunuyor. Sennheiser EZX 60″ın, kulak kancası kulağa rahat bir şekilde oturuyor. İlk birkaç dakikadan sonra ise kendisini unutturuyor. 2 yıllık uluslararası garanti ile birlikte gelen ürün, dış görünümü ve pratik kullanımı ile olduğu kadar ses kalitesiyle de bizleri kendisine hayran bıraktı. Siyah renk ile gelen ve 300 Hz ile 3.4 KHz frekans aralığına sahip olan Sennheiser EZX 60″ı mutlaka tavsiye ediyoruz.
http://www.elmasepeti.com/_5228.html

Fiyatı: 124.90 TL

Artıları:
• Gürültü ve yankı engelleyici
• Elegant görünüm
• Tek el ile pratik kullanım

Eksileri:
• Ses engelleme yok

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here