Ana sayfa Donanım Senem Kuyucuoğlu sitem etti!

Senem Kuyucuoğlu sitem etti!

0

Miss Turkey güzeli Senem Kuyucuoğlu’nun erotik fotoğraflarını ve uyuşturucu kullanırken çekilmiş görüntülerini, kişisel bilgisayarından izinsiz bir şekilde alırken tespit edilen hacker ile ilgili Senem Kuyucuoğlu şikayetçi oldu. Miss Turkey güzeli Senem Kuyucuoğlu, erotik fotoğraflarını ve uyuşturucu kullanırken çekilmiş görüntülerini, kişisel bilgisayarından izinsiz şekilde, hacker tarafından çalındığını iddaa etmişti. Kuyucuoğlu, mahkemeye hackerın yakalanması için şikayette bulunmuştu. Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden olan manken Senem Kuyucuoğlu, kendi fotoğraflarının yayınlanması ile ilgili gazetecilere röportaj vermişti. Senem Kuyucuoğlu, kokain kullanırken ve bir bayanla öpüşürkenki fotoğrafları ile gündeme gelmişti. Bu fotoğrafları yayınlayan kişinin kim olduğunu belirten Kuyucuoğlu; “Benim bütün hesaplarımı Mert O. ele geçirdi. Tatil fotoğraflarımı da o internete verdi. Kendisinden şikayetçiyim” demişti.

 

 

Senem Kuyucuoğlu'nun çilesi bitmiyor

 

 

 

Son dönemlerde skandallarıyla gündeme gelen Senem Kuyucuoğlu kendisiyle alakalı samimi açıklamalar yaptı. ünlü manken Senem Kuyucuoğlu yaptıklarının hata olduğunu itiraf ederken bunların sorumlusu olarak da babasına işaret etti. çok kötü bir çocukluk geçirmesinin nedenini babasına bağlayan ünlü manken, babasının sürekli olarak  annesini aldattığını söyledi. Birçok defa babasını annesini aldatırken yakaladığını söyleyen Senem Kuyucuoğlu’nun bu sözlerini bir süre önce babası da doğrulamıştı.  Tedavi gördüğü  hastaneye, babasının geldiğini söyleyen ünlü manken, babasının kendisine yaşattıklarından dolayı onunla görüşmediğini de sözlerine ekledi. Senem Kuyucuoğlu:  “Şu an sadece  iyileşmek istiyorum. Babamla da görüşürüm; ama onun da iyileştiğine inanmam lazım” şeklinde konuştu Güzel manken bu sözleriyle sosyal medyanın gündemini işgal etti.

 

ünlü manken Senem Kuyucuoğlu‘nun twitter hesabını ele geçirip buradan birçok paylaşımda bulunan hacker Mert O. 2 günlük suskunluğunu dün itibariyle bozdu. Daha önce genç modelin kokain partilerinde çekilen fotoğraflarını twitter’dan paylaşan, Senem Kuyucuoğlu’nu fuhuş ve fuhuşa aracılıkla suçlayan Mert O. yine şok iddialarda bulundu. Senem Kuyucuoğlu’nu Defne Joy Foster’ın ölümüyle de suçlayan hacker Mert O. dün ise genç modelin ‘dolandırıcılık yaptığını iddia etti.

 

 

Senem Kuyucuoğlu'nun çilesi bitmiyor

 

 

 

Hacker; Senem Kuyucuoğlu‘nun twitter hesabından şunları yazdı: “Senem Kuyucuoğlu, 30 Nisan’da daha önce Nişantaşı City’s AVM’de bulunan Troy Apple Mağazası ve Aqua Florya’da bulunan Pupa Apple Store‘dan sahte kredi kartıyla bilerek gidip teslim aldığı iPhone 5 telefonları sebebiyle İstanbul Siber Suçlar Şube Müdürlüğü’nce gözaltına alınmıştır.” yazdı. ünlü model ise 30 Nisan’da gözaltına alınmasıyla ilgili; “Mert O.’nun benim mailimden başkalarına attığı şantaj mesajları yüzünden polis beni sorguladı” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here