Ana sayfa Haber Selfie çekerken binadan düşen Kelly hayatını kaybetti

Selfie çekerken binadan düşen Kelly hayatını kaybetti

0

20 yaşındaki Yeni Zelandalı selfie yıldızı Tony Kelly, Londra’da yaşadığı ikinci kattaki dairesinin penceresinden düşerek hayatını kaybetti. Kendisi, seyahatleri sırasında çektiği selfieleriyle ünlüydü ve son fotoğrafları arasında Big Ben ve Trafalgar bulunuyordu.

Neredeyse iki hafta önce, Tooting’deki dairesinin penceresinden selfie çekerken düşen Kelly, hızlıca hastaneye götürüldü ancak beyninde meydana gelen ciddi hasar sebebiyle yaşam mücadelesini kaybetti. Kelly’nin ailesi bir topluluk desteği sayfası kurarak 38.000 dolardan fazla para topladı. Bu para, Kelly’nin cenazeinin anavatanına geri getirilmesi için kullanılacak. Organ donörü olan Kelly’nin organları Birleşik Krallık’ta hastaların hayatını kurtarmak için kullanılacak. 

Yıllar içerisinde birçok insanın ilginç bir selfie çekmek için hayatını neredeyse kaybetmesi ya da kaybetmesini sizlere aktardık. Tüm okuyucularımıza tavsiyemiz fotoğraf çekeceklerinde etraflarını yeterince incelemeleri ve hayatlarını tehlikeye atacak durumları fark etmeleri yönünde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here