Ana sayfa Haber Selfie bu oyunda silaha dönüştü!

Selfie bu oyunda silaha dönüştü!

0

Selfie ya da özçekim akımının günümüzde ulaştığı boyut, adeta “hayal edilemez” düzeyde. Tüm dünyada her gün milyarlarca selfie fotoğrafı çekiliyor, milyonlarcası sosyal ağlarda paylaşılıyor. Peki bir geliştiricinin bunlardan ilham alarak selfie temalı bir oyun yazdığını söylesek? Evet, selfie ile ilgili bir oyun olabilir ama ne kadar heyecan verici olabilir ki? Kesinlikle olur!

 

çünkü küçük ölçekli bir geliştirici ekip tarafından tasarlanan Selfie Assault adlı oyunda düşmanlarınızı öldürmek için selfie çekmeniz gerekiyor. Elinizde akıllı telefon, düşmanların peşine düşüyor ve onları arkanıza alarak selfie butonuna basıyorsunuz, ölüyorlar. Bu ilginç fikir konsept bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıktı.

Yukarıda bir sahnesini gördüğünüz oyun; Windows PC, Mac OS X ve Linux işletim sistemi platformlarında oynanabiliyor. Oyunda şajınız bitmeden düşmanlarınızı selfie için kadrajın içine dahil edip yok etmeniz gerekiyor. Neyseki akıllı telefonlarınızda selfie‘yi kimseye zarar vermeden kullanmaya devam edebileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here