Ana sayfa Donanım Seagate Wireless Plus

Seagate Wireless Plus

0

Kablosuz özelliği sayesinde yan odanızda olsa bile yanınızda.
 

Seagate Wireless Plus yeni nesil cep telefonları gibi siyah şık kutusundan çıkıyor . Seagate Wirless Plus ile kablo ve internet bağlantısına ihtiyac duymadan bütün içeriğinizi yanınızda taşımanız mümkün.Cihazı mobil cihazlarla birlikte kullanımı için Android veya iOS”a SeagateMedia ismindeki uygulamasını ücretsiz olarak yüklemeniz gerekiyor. Bu sayede tablet veya telefonlarınızdan fotoğraf, video, oyun,müzik, gibi bir çok içeriği Seagate Wireless Plus ile mobil aletleriniz arasında transferini kolayca sağlayabiliyorsunuz.Kurulum ve şifreleme ayarlarını sağlayan oldukça kolay kullanılabilir bir arayüze sahip.

Seagate Wireless Pluss Wireless bir depolama aygıtı olmanın yanı sıra USB 3.0, FireWire, eSATA, Thunderbolt gibi gelişmiş bağlantı seçeneklerinedesahip. Sadece 270 gram ağırlığındaki cihaz taşınabilirlik açısından çok başarılı. SeagateMedia uygulaması iPad, iPhone, Kindle Fire ve Android tabanlı programlar için ücretsiz olarak mevcut.
 


 
1TB hafızaya sahip Seagate Wireless Plus ile 500″den fazla filmi veya binlerce şarkı,fotoğraf ve belgeyi yanınızda taşıyarak wi-fi yoluyla kablosuz transferini sağlayabilirsiniz. Cihaz ile aynı anda 3 farklı HD filmi üç farklı cihaza kadar akışını sağlayabilirsiniz. Cihazı SeagateMedia isimli uygulamayla kontrol edip kullanmadığınız zamanlarda uzaktan kapatabilirsiniz. Kablosuz olarak 10 saat kullanım süresi sunuyor. Tasarımı, kullanım kolaylığı 1TB”lık iyi bir depolama kapasitesi olan Seagate Wirless Plus test merkezimizin bu ayki etkileyici ziyaretçilerimizden, olmayı başardı.
www.seagate.com.tr
Puan: 93
Fiyat: 500 TL
Artılar: Kolay kullanım ve kurulum, Uzun pil ömrü, Gelişmiş bağlantı yuvaları
Eksiler: Yüksek fiyat

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here