Ana sayfa Donanım Seagate”ten 1 TB”lık kablosuz disk

Seagate”ten 1 TB”lık kablosuz disk

0

Geçtiğimiz yıl bir ilki gerçekleştirerek dünyanın ilk kablosuz taşınabilir diskini tüketicilerin beğenisine sunan Seagate, başta kapasite olmak üzere birçok özelliğinde yeniliğe gittiği ürünü, Wireless Plus”ı satışa hazırlanıyor

Seagate”in mobil cihazlar için ürettiği Wireless Plus taşınabilir diski, 1 TB”lık kapasitesi, 10 saatlik pil ömrü, 8 ayrı cihaz ile aynı anda içerik akışı sağlamasıyla alanında çıtayı bir adım daha yukarı taşıyor.

 

Park Associate araştırma şirketinin mobil cihaz kullanıcıları üzerinde yaptığı araştırmaya göre kullanıcılarının yarısından fazlası cihazlarının depolama kapasitesinden memnun değil. Aynı şekilde %20″side veri yoğunluğuna bağlı olarak cihazlarının kapasitelerini yetersiz buluyor.
 

Seagate, kullanıcıların tablet ve akıllı telefonlarda yaşamış olduğu bu kapasite sorununu göz önünde bulundurarak ortaya yeni bir cihaz çıkardı. 8 farklı cihaza aynı anda kablosuz akış sağlayabilen cihaz, 1TB”lık kapasitesi ve 10 saatlik batarya süresi ile dikkat çekiyor.
 

Seagate Wireless Plus, iOS, Android işletim sistemli cihazlara ve Kindle Fire HD sürücülere Seagate Media uygulaması üzerinden erişiyor. Uygulama sayesinde içerik ve dosyaların kablosuz olarak kaydedilebilmesi mümkün oluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here