Ana sayfa Donanım Seagate, GoFlex ailesini tanıttı

Seagate, GoFlex ailesini tanıttı

0

Segate dün akşam düzenlediği basın daveti ile 3 yeni GoFlex ürününü tanıttı

Hepimizde yüksek kapasiteli USB flash disk bulunmuyor. Hadi hepimizde bu diskler olsa bile, çoğu tablet ve akıllı telefonda USB 2.0 bağlantısı bulunmuyor.

Dışarıda iken harici diskinize ve USB flash diskinize attığınız bilgileri kullanamıyorsunuz. Seagate’in GoFlex ailesi bu sorunu ortadan kaldırıyor.

seagate go flex
Seagate 3 yeni GoFlex modeli ile farklı kullanım kitlelerine hitap ediyor. Nedir peki bu 3 model. ürünlerin öne çıkan özelliklerini ayrı ayrı sıralayalım.
 

 

 


Seagate GoFlex Cinema :

Bu model adı gibi film sever bir kitleye sesleniyor. Bu yüzden kapasitesi de bir hayli büyük. 1, 2 ve 3 TB’lık modelleri ile film arşivinizi rahatlıkla GoFlex’e yükleyebiliyorsunuz.

GoFlex Cinema, popüler video formatlarının çoğunu destekleyen bir yapıda. Bu sayede akıllı olmayan ve medya okuyamayan televizyonunuz, kolaylıkla eğlence merkezine dönüşüyor.

GoFlex Cinema, 1080p filmleri çok rahat oynatabildiği gibi Mac OS X işletim sistemine de tam olarak destek sağlıyor. Bazı ürünlerin Mac’de çalışmaması gibi durumlar, bu ailede bulunmuyor.

Seagate GoFlex Desk :

Bu modelin en büyük özelliği depolama kapasitesi. Tam 4 TB’lık hafızaya sahip GoFlex Desk ile arşivlerinizi burada saklayabilirsiniz. USB 3.0 desteği ile hızlı bir şekilde veri transferine imkan sunan GoFlex Desk, diğer GoFlex’ler gibi Mac OS X desteği sunuyor.

Seagate GoFlex Satallite :

En ilginç özelliklere sahip GoFlex versiyonu bu diyebiliriz. Aynı anda 3 tane mobil cihazın, uygulama ya da web sayfası üzerinden bağlanarak ; GoFlex içerisindeki verileri okuyabildiği ve aynı anda bu 3 mobil cihazın hd film izleyebildiği bu cihaz son derece pratik.

iOS ve Android desteği ile mobil alanda, Windows ve Mac OS X desteği ile bilgisayar alanında geniş bir destek yelpazesi sunan GoFlex Satallite’nin şarjı ise ortalama 4-5 saat gidiyor. Beklemede ise bu süre 25 saate çıkıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here