Ana sayfa Donanım Seagate Freegent Desk for Mac

Seagate Freegent Desk for Mac

0

Mac için yaratılmış

Seagate Freegent Desk for Mac   Seagate”in bu FreeAgent modeli, adına yakışır biçimde, tamamen Mac kullanıcıları düşünülerek tasarlanmış. Tasarımdaki metalik ve beyaz renklerin birleşimi, Mac bilgisayarınızın yanında gerçekten şık bir uyum yaratıyor. Harici hard diskin yuvarlak ve modern çizgileri de bu uyumu artırıyor. Seagate FreeAgent Desk for Mac, kendi standıyla geliyor ve böylece masanızda dik durarak yer kaplamıyor ve stand sayesinde alt kısımdaki havalandırma delikleri de kapanmamış oluyor. Ancak bu stand diskten ayrılamıyor, yani harici sürücüyü bu şekilde kullanmak durumundasınız.
Hem Firewire hem de USB bağlantı olanağıyla gelen Seagate FreeAgent Desk for Mac”in bir diğer avantajıysa kullanmaya başlamak için Mac”inize bağlamanızın yeterli olması.
 
Kutudan çıkan iki adet Firewire kablosunun yanı sıra USB kablosunu da kullanabiliyorsunuz. Kullanmaya başladığınızda yanan ışıklar şık tasarımı destekliyor. ‹ncelediğimiz 1 TB”lık model, Mac”e tamamen hazır halde geliyor, öyle ki bilgisayara kabloyu takar takmaz Mac boş sürücüyü algılıyor ve harici sürücüyü Time Machine ile de sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Seagate FreeAgent Desk for Mac, hızıyla da testimizden yüksek puanlarla ayrıldı. özellikle Firewire bağlantısıyla dosyalarınızı şaşırtıcı hızlarda kopyalamanız mümkün oluyor. Tüm bu özellikleri göz önüne alındığında, FreeAgent Desk for Mac”in Mac kullanıcıları için en uygun depolama çözümlerinden birini sunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here