Ana sayfa Donanım Seagate”den 32TB”a kadar bulut desteği

Seagate”den 32TB”a kadar bulut desteği

0

Seagate, küçük ve orta ölçekli işletmeler için yeni depolama çözümlerini sundu. Seagate 4-Bay Rackmount NAS ve Seagate 8-Bay Rackmount NAS…

Windows ve Mac işletim sistemine sahip bilgisayarların verilerini tek bir merkezde toplayan ve yedekleyen bu yeni ürünler, Seagate’in yeni NAS işletim sistemine sahip. Bu işletim sistemi sayesinde depolama merkezine güvenli ve sezgisel web tabanlı arayüzüyle her yerden kolayca erişilebiliyor. Ofisten, yoldan ya da dilediğiniz her yerden veriler yönetilebiliyor.
1U raf formundaki ürünler, şirket içerisindeki tüm personel için kolay veri yedekleme ve dosya paylaşım olanağı sağlıyor.

32 TB’lık Bulut Depolama Alanı
Wuala bulut hizmeti ile bütünleşik olarak çalışan bu cihazlara, iPhone, iPad ve Android cihazlardan erişim imkanı da bulunuyor. AppStore ve Google Play’de yer alan Wuala uygulaması sayesinde dosyalar otomatik olarak bulutta senkronize edilebiliyor. Şirketler 32 TB”a kadar geniş bir bulut depolama alanına sahip oluyor. Bu sayede hareket halinde olan şirket personelinin verimliliği de artıyor. Diske yüklenen dosyalar doğrudan alıcılarla paylaşılabiliyor, istenirse de şifrelenebiliyor.

8-Bay Rackmount
250 kişiye kadar personel bulunduran işletmeler için bugünün en ideal çözümü olan 8-Bay Rackmount NAS, içerisinde 8 adet 3.5 inçlik Seagate ES.3 sürücü barındırabiliyor. Intel 2.3GHz çift çekirdekli işlemciye sahip cihaz, dünyanın ilk 8 adet 3.5 inçlik diskini bir arada bulundurabilen 1U raf sistemi.

4-Bay Rackmount
Maksimum 100 çalışana sahip işletmeler için tasarlanan 4-Bay Rackmount, 2GB”lık RAM ile birlikte 2.13GHZ çift çekirdekli Intel Atom işlemciye sahip. Bu özellikler sayesinde dosya transfer performansı da hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Dünyada binlerce küçük ve orta ölçekli işletmenin Seagate’in NAS çözümlerini kullandığını aktaran Seagate Başkan Yardımcısı Scott Horn, sektörün en yüksek yoğunluğa sahip depolama çözümünü üretmeye başladıklarını, bu kategoride de liderliği elde ettiklerini belirtiyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here