Ana sayfa Haber Scorpions”tan İstanbul”a unutulmaz veda

Scorpions”tan İstanbul”a unutulmaz veda

0

Scorpions, İstanbul’u salladı

Dünyanın en büyük rock gruplarından Scorpions, Maçka Küçükçiftlik Park’ta tarihi bir konser verdi.
 

Son albümlerinin piyasa çıkmasının adından 5 kıtayı kapsayan ve 3 sene sürecek olan Mammoth turnesine çıkan, bu kapsamda Unilife organizasyonu ile İstanbul’a gelen Scorpions, Maçka Küçükçiftlik Park’ta sahne aldı.

40 yıllık müzik serüvenleri boyunca 100 milyondan fazla albüm satan, birçok ödüle layık görülen, “Send Me An Angel”, “Still Loving You”, “Hurricane”, “Always Somewhere”, “Humanity” gibi birçok ölümsüz şarkı ile tüm dünyada yüz milyonlarca müzikseverin kalbinde fırtınalar estiren Scorpions konseri için sabahın erken saatlerinden itibaren Maçka Küçükçiftlik Park önünde kuyruklar oluştu. Saints ‘N’ Sinners ve ardından Aydilge’nin konseri ile coşan 10 bini aşkın kişi, saat 22.00’de Scorpions’ın sahneye çıkması ile tek bir yürek oldu ve grubun klasikleşmiş şarkılarını hep bir ağızdan söyledi.

Scorpions, son olarak 22 Ağustos 2008’de yine bir Unilife organizasyonu ile Türkiye’deki hayranlarıyla buluşmuştu. Geçtiğimiz Mayıs ayında grubun anavatanı Almanya’da başlayan grubun son dünya turnesi, 2012 yılında sona erecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here