Ana sayfa Donanım Satya Nadella, Office hakkında konuştu!

Satya Nadella, Office hakkında konuştu!

0

Microsoft, Mart ayının sonuna doğru “Office for iPad“, yani iPad için ofisi kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Microsoft“un başkenti Redmond”da; tasarlanan Office, iPad kullanıcılarının beğenisine sunulmuştu. Dokunmatik teknolojisine uyarlanan Office“in, tüm özellikleri cihaza uygun hale getirildi. Microsoft“ta; hatırlanacağı üzere Şubat ayında oyuncu değişikliği yaşanmış. Ballmer yerini Nadella“ya devretmişti. Microsoft“un yeni CEO“sunun bir icraatı olan Office, kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlamıştı.

 

 

Microsoft

 

 

 

Nadella konuyla ilgili olarak; “Sunduğumuz Office hizmetinin, cihazla uyumlu olmasına çalıştık. Microsoft ve diğer cihazlarla da uyumlu olan Office, büyük beğeni topladı.” dedi. Az önce haberimizde de belirtmiştik. Microsoft; dün bir Code Konferansı gerçekleştirdi. Konferansta Nadella; Gates bombasından sonra yeni açıklamalarda bulundu.

 

Nadella; “Office şu an itibariyle Windows dışında en çok paylaşılan program haline geldi. –Haberlerimizde bu konuya daha önce de değinmiştik. Office for iPad şu an App Store mağazasında, indirilme rekoru kırıyor- iPad”teki Office, Windows 8“deki Office“e oranla daha kapsamlı yenilikler içeriyor. iPad için önemli geliştirmeler gerçekleştirdik.” şeklinde konuştu. Microsoft Kurumsal İletişim Başkanı John Case de yaptığı açıklamada; Office for iPad, Microsoft“un yeni kuşak hali. Uzun zamandır yeni bir uygulama tasarlamamıştık. Bu uzun zamanın sonrasında, böyle bir ürünü, kullanıcıların beğenisine sunduk.

 

 

Microsoft

 

 

 

Buna benzer yeni uygulamaları da yakın bir zamanda tasarlayıp, kullanıcılara sunacağız. Office for iPad“in ücretsiz bir sürümü de var. Bununla sadece; Word, Excel, PowerPoint gibi belgeler açılıyor. Office 365“in tam sürümünü satın aldıklarında, tıpkı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarında kullandıkları Office gibi tam kapsamlı bir ürüne kavuşacaklar.” ifadesinde bulundu. Microsoft uzun bir aradan sonra yine bomba gibi açıklamalarla geri döndü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here