Ana sayfa Donanım Satya Nadella; “Bill Gates geri gelecek” dedi!

Satya Nadella; “Bill Gates geri gelecek” dedi!

0

Microsoft“un yeni CEO“su Satya Nadella, Şubat 2014 tarihi itibariyle bu göreve getirilmişti. Steve Ballmer“dan koltuğu devralan Nadella, zorlu bir görevin içine dahil oldu. Dün gerçekleştirilen Code Konferansı”nda, Nadella birtakım açıklamalarda bulundu. Nadella; “Bence Bill çok saygın bir insan. Bill, her zaman ideallarine ulaşmak için çok çabalar. Ben onun yerine burada CEO“luk görevini yerine getiriyorum. O her zaman yardımlarıyla standart çizginin dışına çıkan biri.  O; her anını bu şirket için harcadı. Onun gibi olamayacağımızı her zaman biliriz. Biz de  yakın bir zamanda Office çalışmasıyla şirketin hedeflerini büyüttük.

 

 

Bill Gates geri dönüyor

 

 

 

Biz artık, Microsoft”a daha çok insanın katılmasına karar verdik. O; her zaman insanların, nerede olurlarsa olsunlar, markamıza bağlanmalarını isterdi. Bill Gates, bana şu anda yardımlarıyla teknik destek sağlıyor. O benim her zaman idolüm olmuştur. Onun, bu şirkete tıpkı eski günlerdeki gibi CEO pozisyonunda döneceğine inanıyorum.  Windows 8 ve Surface ile kaybettiğimiz güveni, yeni projelerimizle kazanacağımıza inanıyorum.

 

Bill Gates, bu şirkete tıpkı eski zamanlarda olduğu gibi tam zamanlı çalışan olarak geri dönecek. Onun buraya geri dönüşü ve liderliği ile eski günleri tekrar yakalayacağız. Steve Ballmer döneminde, şirketin hisselerini satıyorduk; lakin Gates buna karşı çıktı. Bill Gates; her zaman hisselerin, şirket için çok değerli olduğunu söyler.” diyerek adeta bizlere bomba gibi bir haber vermiş oldu.

 

 

Bill Gates geri dönüyor

 

 

 

Hatırlayacağınız üzere Şubat ayından beri Gates“in, şirkete geri döneceği haberini herkesten önce sizlerle paylaşmıştık. Bill Gates“in dönüşüyle Microsoft“un şahlanacağı kesin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here