Ana sayfa Haber Saturn Taksim Apple mağazası

Saturn Taksim Apple mağazası

0

Saturn Taksim, İstanbul”daki ilk Apple mağazası, İstiklal Caddesi”nde bulunan Demirören İstiklal AVM”de açıldı

Teknoloji devi Saturn Taksim, tasarımın, hızın ve teknolojinin liderlerinden Apple ailesinden Mac, i-pod, i-pad, i-phone ve tüm Apple aksesuarlarını geniş bir yelpazede 50 metrekarelik Apple mağazasında sunacak.
saturn apple avm

Müşteriler, iPad 2 ve MacBook Air, MacBook Pro ve iMac gibi ödüllü Apple ürünlerinin yanı sıra çok çeşitli aksesuarlar ve Mac-uyumlu yazılımları özel eğitimli uzmanların yardımıyla satın alabilecekler.

Saturn Taksim”de yer alan Apple mağazasında müşteriler, iPad 2 ve Apple masaüstü ve dizüstü bilgisayarların tüm serileri hakkında rehberlerin eşlik edeceği bilgilendirme görüşmelerine katılabilecekler ve Mac sahiplerinin yaptığı yaratıcı projeleri keşfedecekler. Müşteriler, müzik yapmak, Hollywood ayarında filmler ve profesyonel görünümlü web siteleri hazırlamak, akraba ve arkadaşlarla videolu sohbetler yapmak, bir blog üzerinden yazılarını paylaşmak ve çok güzel fotoğraf albümleri hazırlamak gibi projeleri hazırlamak için Mac”lerin ne kadar harika bir çözüm olduğunu öğrenebilecekler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here