Ana sayfa Haber Satışa Sunulan Lenovo Watch X, 15 Saniyede Tükendi

Satışa Sunulan Lenovo Watch X, 15 Saniyede Tükendi

0

Satışa sunulan Lenovo Watch X, sadece 15 saniye içerisinde tükendi. Watch X, bu yılın başlarında çıkan Watch 9 isimli modelin daha gelişmiş bir versiyonu olarak tanıtılmıştı. Akıllı saat şu an Çin’de 45 dolar fiyat etiketi ile satılıyor.

Lenovo Watch X

Lenovo Watch X‘de mekanik bir kadran ve kalp atış hızı, dinlenme kalp atış hızı ve hava basıncını gösteren küçük bir OLED ekran var. Geleneksel bir kol saati gibi görünen Watch X, safir kristal saat yüzü ile birlikte 316L cerrahi sınıf çelik gövdeye sahip.

Manyetik tokalı Milano kayış ile gelen akıllı saatin isteğe bağlı deri kayışlı versiyon modelinin ise bu yılın sonunda raflarda olması bekleniyor.

80 metre derinliğe kadar ve  suya dayanıklı olan Watch X’te 6 eksenli bir sensör var. Lenovo akıllı saatteki 600 mAh kapasiteli pilin tek şarjla 45 günlük bekleme süresi sunabileceğini iddia ediyor. Bluetooth bağlantısı olan cihazın, Watch 9 ile aynı Lenovo Watch uygulaması ile çalıştığını belirtelim.

Lenovo Watch X Hangi Ülkelerde Satılacak?

Lenovo Watch X şu anda yalnızca Çin’de satın alınabiliyor. Şirket akıllı saati diğer ülkelerde satışa sunmayı planlayıp planlamadığını henüz kesin olarak açıklamadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here