Ana sayfa Donanım Satellite Click 2 L30W notebook”un hibrit özelliği

Satellite Click 2 L30W notebook”un hibrit özelliği

0

Toshiba Satellite Click 2 L30W, Tabletin kullanışlılığı ile bilgisayarın tam performansı incecik bir kasada muhteşem ses ile  birleştirdi. Toshiba Satellite Click 2 L30W ikisi bir arada ayrılabilir notebook özelliğine sahip ürün olarak neler sunuyor:

Yaratıcılığı, tüketimi ve depolamayı tek bir cihazda bir araya getiriyor. 33.8 cm (13.3″) HD IPS dokunmatik ekran, ayarları Skullcandy® tarafından yapılan DTS Sound™ ses geliştirme özelliği ve geniş HDD üretkenlik ve eğlence için üstün özellikler sağlıyor. Bunun yanı sıra İnce kasasında ergonomik olarak optimize edilmiş, tablet klavyesinden tek elle çıkarılabilme özelliğine sahip.

Satellite Click 2 L30W notebook, hem iş kullanımı hem de medya gösterimi için ideal bir ürün olarak kullanıcıların üretkenlik ve eğlence için ihtiyaç duydukları tüm özellikleri mükemmel ses ile sunuyor.

Geniş depolama kapasitesinin yanı sıra şıklığı ve ergonomik tasarımı bir araya getiren yenilikçi ve ikisi bir arada ayrılabilir  Her ortam için efektif kullanımı ile  ofiste, evde veya hareket halindeyken kullanım için özelliklerden taviz vermeden bütçeye uygun bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Satellite Click 2 L30W modelinin sahip olduğu 33.8 cm (13.3″) ekran, hem hareket halinde hem de gün içinde masabaşı kullanım için uygundur.  Kullanım kolaylığı için ergonomik olarak tasarlanan model, çalışma esnasında bile tek elle ve yalnızca iki adımla notebook”u tablete dönüştüren özel bir mekanizmaya sahip olduğundan, yoğun yaşantımızın değişen ihtiyaçları için gereken esnekliği sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here