Ana sayfa Haber SAP Forum 2014″ün ana sponsoru Acron Bilişim

SAP Forum 2014″ün ana sponsoru Acron Bilişim

0

Sektörlerin bilişim alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak adına danışmanlık hizmetleri sunan ve en büyük SAP iş ortaklarından Acron, SAP Forum 2014 ana sponsoru oldu. En kapsamlı BT etkinliği SAP Forum İstanbul‘da bu yıl, 31 Ekim’de Haliç Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirildi. 2014 yılında gerçekleşen sektörel faaliyetler, hayata geçirilen projeler ve aldığı kalite sertifikalarıyla dikkat çeken Acron Bilişim, bu yıl SAP Forum da tekrar adından söz ettirdi.

SAP Forum 2014′ün ana sponsoru Acron, sektöre yön veren oturumlarda da müşteri ve iş ortaklarıyla buluştu. “Sucessfactors ile şirketinizin yıldızları bulutta” ve SAP BPC ile gerçek zamanlı cash flow projesini Cola Cola’dan dinleyin” oturumları ve etkinlikleri forumdaki ilgiyle takip edilen oturumlar arasındaydı. 

Bununla birlikte, Acron bilişim, SAP’nin belli sektörler için ürettiği çözüm ve ürünlere özel sertifikası olan kabul edilmiş uzmanlık alanı sertifikasının, otomativ, müşteri ilişkileri yönetimi, SAP PartnerEdge programı kapsamında özel olarak tasarlanan SAP recognized expertise ile sektörlere özel iş ihtiyaçlarına uygun SAP projeleri süreçlerine de imza atıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here