Ana sayfa Haber SAP dünyasında büyük bir işbirliği: EOH ve ACRON

SAP dünyasında büyük bir işbirliği: EOH ve ACRON

0

Afrika”nın önde gelen Bilgi ve İletişim Teknolojileri servis sağlayıcısı EOH, Türkiye”nin lider SAP Danışmanlığı markalarından ACRON Bilişim ile hisse ortaklığına gitti. İmzalanan bu anlaşma ile EOH, global operasyonlarını Türkiye”nin yanı sıra, Afrika dışında ve özellikle Türkiye pazarında da genişletecek. ACRON, EOH ile yapılan anlaşma ile Türkiye pazarında geçtiğimiz yıllarda yakaladığı başarıyı, global BT arenasına ve yurtdışı pazarlara taşıyor. Afrika”nın en büyük sistem entegratör firması EOH, ACRON ile birlikte ortak kaynak ve yetenek kullanımı ile Orta Doğu, Asya ve Afrika”da daha etkin yer alacak.

EOH ve ACRON, birlikte oluşturdukları yetkinlik ve uzmanlık alanlarının yanına, sektörel tecrübelerini de ekleyerek daha geniş bir eko-sistem içinde genişletilmiş hizmet ve çözümler sunacak. EOH, kurumsal uygulama hizmetlerini Afrika kıtasında pek çok farklı lokasyonda sürdürüyor. EOH, Dubai, Suudi Arabistan, Hindistan, Kuzey Afrika İngiltere, Güney Amerika ve Türkiye ofisleriyle hizmet verecek. Şirket, Afrika”nın dışında 19 ülkede de uluslararası ek hizmetler sağlamaya devam ediyor. Endüstri spesifik danışmanlık hizmet ve teknolojileri, uygulamalar, BT yönetimi, BT dış kaynak kullanımı ve iş danışmanlığı temel iş alanlarını oluşturuyor. Finansal hizmetler, telekomünikasyon, üretim, lojistik, madencilik, elektrik, su, gaz hizmetleri, perakende, kamu ve sağlık sektörleri de yine EOH”nin temelde odaklandığı sektörler arasında yer alıyor. 

EOH, şu anda Afrika içinde 32 ülkede, Afrika dışında 19 ülkede yaygın. Yakın zamanda, yatırım faaliyetlerimizi genişletmek için gelecek vaat etmesi ve cazip olması sebebiyle Türkiye”yi belirledik. Saygın bir SAP Partneri olan ACRON”un, derin endüstri tecrübesi ve performansı, bize önemli derecede katkı sağlayacak, Afrika ve iş yaptığımız diğer pazarlarda operasyonlarımızı artıracaktır. Kısa vadede büyüme stratejimizde kamu ve özellikle belediye sektörlerine odaklanmak bulunuyor. İş analitikleri, finans, perakende ve üretim gibi alanlarda ACRON”un önemli bir performansı söz konusu. Bu alanlardaki başarıları, Afrika ve Ortadoğu”da da tekrarlamak istiyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here