Ana sayfa Mobil Sansung”dan yeni C3303 Champ

Sansung”dan yeni C3303 Champ

0

Tam donanımlı dokunmatik ekran keyfi
 

Samsung, güçlü donanım özelliklerine sahip dokunmatik ekranlı cep telefonu Samsung C3303 Champ”i Türkiye pazarına sunuyor. Zenginleştirilmiş teknik donanıma sahip Samsung C3303 Champ, dokunmatik ekran deneyimini uygun fiyat ile buluşturuyor.

Samsung C3303 Champ, yenilikçi ve farklı bir cep telefonu kullanmak isteyenler için tasarlanmış gibi görünüyor. Zengin ve geliştirilmiş özelliklerinin yanı sıra kompakt ve şık bir tasarım sunan Champ için siyah renk tercih edilmiş.
 

 
 
2.4 inç tam dokunmatik ekranı ile kullanımı kolaylığı sunan Champ,  sade menü formatı, saat, takvim, kısayol ve favorilerim seçenekleri ile zenginleştirilmiş 3×3 widget menüsü ile öne çıkıyor. Samsung C3303 Champ kullanıcılarına, uygun fiyatına rağmen zengin ve güçlü bir donanım vaad ediyor. Entegre radyosu, 3 boyutlu ses efektleri ve dual hoparlörleri sayesinde Samsung C3303 Champ kullanıcıları, müziğin tadına varabiliyor. Uzun pil ömrüyle saatlerce  multimedya keyfine varabiliyorsunuz. Samsung Apps aracılığıyla kullanıcılar, entegre Java uygulamalarından yararlanabiliyor. Samsung C3303 Champ”in donanım özellikleri Bluetooth desteği, hafızası 8GB”a kadar arttırılabilen micro SD kart, kulaklık ve seyahat adaptörü ile pekiştiriliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here