Ana sayfa Donanım Sandisk”ten dünyanın en hızlı hafıza kartı

Sandisk”ten dünyanın en hızlı hafıza kartı

0

Gelişmiş dijital DSLR kameralar ve HD kayıt özelliğine sahip video kameralar ile görüntüleme meraklılarına Full HD 1080p video çekme hatta 3D görüntüleme imkânı sunuyor

IDC”ye (Uluslararası Dijital Görüntüleme çözümleri) göre, dijital kamera ile kullanıcı tarafından oluşturulan videolar ve flaş belleğe sahip video kameralar 2011″de 4 eksabayt iken 2014 yılında yüzde 50 artarak 6,8 eksabayt olacak.

 

128 GB SanDisk Extreme SDXC UHS-I- kartı, yeni Ultra Yüksek Hız (UHS-I) mimarisine dayalı olup, saatlerce en kaliteli video görüntülerinin çekimini yapabilmek için tasarlandı. Kartın UHS Class”I (hız sınıfı) 1 olup, DSLR kameralarla çekilen kişisel videolardan yüksek kalitede 3D görüntülere kadar ihtiyaç duyulan video kayıtlarını aşıyor.

SanDisk ürün Pazarlama Yöneticisi Susan Park, “Beş dakikalık-Full HD video görüntüsü bir gigabayt depolama alanının kullanılmasına neden olabilir. SanDisk Extreme SDXC kartımız, CES”te bütün bir gün yaklaşık on saat Full HD 3D video film çekmek için yeterli” dedi.
SanDisk Extreme SDXC UHS-I kartı, görüntüleme meraklılarının profesyoneller gibi çekim yapabilmelerine, sadece yüksek kaliteli videolar konusunda değil; aynı zamanda 30 megabayt”a kadar ulaşabilen yüksek çözünürlükte RAW + JPEG fotoğraf çekmek için gerekli olan kapasiteyi sağlaması konusunda yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here