Ana sayfa Donanım SanDisk Extreme ve Extreme Pro sahnede

SanDisk Extreme ve Extreme Pro sahnede

0

UDMA-6 ile saniyede 90 MB’a varan yazma ve okuma hızı

Flaş veri depolama kartları deyince akla ilk gelen firmalardan olan SanDisk, Exteme ve Exteme Pro Compact Flah kartlarını tanıttı. Tanıtım toplantısında, ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut da kurgusal fotoğrafa sıra dışı yaklaşımlarını davetlilerle paylaştı.

SanDisk, Compact Flah kart pazarında,  gelişmiş bellek denetleyicisi ile saniyede 90 MB’a varan yüksek data aktarım hızını mümkün kılan iki yeni ürününü pazara sundu. 16 GB’den 64 GB’ye kadar depolama kapasitesi sunan Extreme ve Extreme Pro, yeniden yükleyemeye gerek kalmaksızın daha uzun süre çekim yapma imkanı sağlıyor.

 
UDMA-6 arabirimi sayesinde, saniyede 90 MB’a ya da 6000x’e varan bir hızda okuma ve yazma imkanı sunuyor. 64 GB’ı bulan yüksek depolama kapasitesiyle ise hem RAW hem de JPEG formatında oldukça fazla sayıda çekim ya da yüksek tanımlı HD videolar için uzun bir kayıt süresi veriyor.

Diğer yandan Türkiye pazarında  büyük bir büyüme hızına erişen SanDisk, bu büyümeyi desteklemek üzere pekçok yeni işbirliği gerçekleştirdi Yeni distribütörler sayesinde SanDisk’in güvenilir ürünlerine hemen her yerde ulaşılabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here