Ana sayfa Donanım SanDisk depolama sınırlarını zorluyor

SanDisk depolama sınırlarını zorluyor

0

SanDisk Ultra Backup 32 GB ile belgeleriniz bir arada

Teknolojik ürünlerin boyutları ile ön plana çıkmayan cihazlarda hep aynı durum söz konusu. Boyutlar küçülüyor, kapasite ve özellikler büyüyor. özellikle artık her bilgisayar kullanıcısının hatta ve hatta her teknoloji meraklısının cebinde, arabasında ve yahut anahtarlığında takılı olarak gördüğümüz USB belleklerde bu durum kendini bariz bir şekilde belli ediyor.  Hatırlarsanız, eskiden 512 MB”lık bellekler kullanır,  4 GB”lık, 8 GB”lık belleklere gıpta ile bakardık. Şimdilerde ise bu USB belleklerin boyutları sabit diskleri yakaladı ve 250 GB gibi yüksek bir kapasiteyi elimizin içinde kaybolabilir bir hale geldi.
Sandisk Ultra Backup 32 GB adından da anlaşılabileceği gibi 32 GB”lık bir USB bellek. Görünüş olarak da oldukça albenili olan bu USB belleğin yan taraflarında piyano siyahı kaplama, geri kalan kısımlarında ise mat siyah bir renk kullanılmış.

 ürünün ön kısmındaki kaydırma tuşu sayesinde USB ucumuzu dışarı çıkartıyoruz. Ayrıca bu kaydırma tuşunun hemen önünde de ürünün en büyük kozu olan “backup” yani yedekleme tuşu bulunuyor. Ultra Backup 32 GB”ın arka kısmında ise bir boyun askılığı için yuva bulunmakta, ancak ürün bile beraber ekstradan hiçbir şey gelmiyor.

  SanDisk Ultra Backup 32 GB

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here