Ana sayfa Donanım Samsung yeni Galaxy Tab4 serisini piyasaya sunuyor

Samsung yeni Galaxy Tab4 serisini piyasaya sunuyor

0

Samsung Electronics, her yaştan kullanıcıya hitap eden yeni nesil Galaxy Tab4 serisini tanıttı. Yeni Galaxy Tab4 serisi, zarif ve daha portatif tasarımıyla sıradışı bir multimedya deneyimi sunuyor ve içerik görüntülemek ve sevdiklerinizle paylaşımda bulunmak için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. 10.1 inç, 8.0 inç ve 7.0 inç ekran boyutlarıyla sunulan Galaxy Tab4 serisinin canlı, 16:10″luk WXGA ekranı kullanıcıların video izleme, oyun oynama veya dijital içerikleri okuma deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor.

 

çoklu-Pencere işlevi sayesinde de kullanıcılar uygulamalar ve pencereler arasında rahatça geçiş yapabiliyor ve içerikleri kolaylıkla sürükleyip bırakabiliyorlar. Yeni Galaxy Tab4 serisi, kullanıcıların içeriğe erişimlerini ve arkadaşlarıyla bağlantı kurmalarını sağlayan birçok eğlenceli ve paylaşılabilir hizmetle donatılmış.

 

 

Samsung yeni Galaxy Tab4 serisini piyasaya sunuyor

 

 

 

Group Play: Kullanıcılar  sevdikleriyle gerçek zamanlı olarak müzik dinleyebiliyor, belge paylaşabiliyor  ve oyun oynayabiliyor. Samsung  Link: Her  zaman, her yerde akıllı cihazlar arasında içerik paylaşmayı, dinlemeyi ve izlemeyi mümkün kılıyor. WatchON: Herhangi bir cihazda, evde veya dışarıda TV ve film izlemeye olanak tanıyor.

 

Galaxy Tab4 serisinin tamamında kullanılan dokulu arka kapak seçkin bir görünüm ve dokunma deneyimi sunuyor. İnce ve hafif bir tasarıma sahip olan Galaxy Tab4; 10.1 inç, 8 inç ve 7 inç”lik modelleriyle son derece portatif bir kullanım olanağı sağlıyor. Yeni Samsung Galaxy Tab4 serisi, 2014″ün ikinci çeyreğinden itibaren siyah ve beyaz renk seçenekleriyle piyasada olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here