Ana sayfa Mobil Samsung yeni esnek Galaxy F dizaynını onayladı

Samsung yeni esnek Galaxy F dizaynını onayladı

0

Samsung her yeni akıllı telefon tanıtacağında bu modelleri “istemeden” sızdırsa da firmanın CEO’su işleri yeni bir seviyeye taşıdı. 2019’daki CES’te görücüye çıkarılması beklenen esnek ekranlı, katlanabilir Galaxy F (ya da Galaxy X) modeli, CEO’nun ağzından doğrulandı.

Samsung CEO’su DJ Koh, açıklamasında sadece katlanabilir bir Galaxy tasarlamadıklarını, ayrıca bu potansiyel devrim yaratıcı akıllı telefonu pazara sunup kullanıcıların ulaşabilmesini sağlayacaklarını belirtti.

İlgili Haber: Amerikan Apple’a İnat Samsung veya Vestel Telefon Alınır mı?

Dj Koh açıklamasında Galaxy F adlı modeli ilgilendirir şekilde Samsung’un “tüketiciler tarafından kabul edilecek ve beğenilecek inovasyonlar geliştirmeye odaklandığını” belirtti. CEO ayrıca rakiplerinin Samsung’u yenmek için inanılmaz teknolojiler geliştirdiğini fakat firmasının dünyanın ilk sıfatlarını kaybetmek istemediğini de söyledi.

Açıklamaya göre, Galaxy F firmanın yeni bir konsepti değil, sıra dışı bir serinin başlangıcı. CEO bu konuda “sonunu getirmeyecek olsak bu projeye başlamazdık” demekten kendini alıkoymadı.

Koh’tan gelen bu yorum oldukça kritik bir zamanlamaya sahip. Firmanın Galaxy Note ve S serisi, Apple tarafından her geçen gün daha çok baskılanıyor. Apple’ın dışında inanılmaz şekilde inovatif ürünler piyasaya sürmekten çekinmeyen Vivo, Oppo ve hatta Xiaomi’nin modelleri de Samsung’u sıkıştırıyor. Bu Çinli üreticiler çerçevesiz hatta çentiksiz modellerini bu yıl içerisinde piyasaya sürerek herkese ulaşılabilir hale getirdiler.

Son iki yıldır aynı tasarımı izleyen Samsung, yeni çıkardığı Galaxy Note 9 ile bu felsefenin muhtemelen son örneğini piyasaya sundu. Bundan sonra ortaya çıkacak modellerde ciddi tasarım değişiklikleri görürsek şaşırmamalı hatta sevinmeliyiz.

Tüm bunlardan ortaya çıkacak sonuç tüketicileri şaşırtmasın çünkü son bilgilere göre Samsung’un bu esnek telefonu göz yaşartıcı bir fiyat etiketine sahip olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here